Jump to content
Sign in to follow this  
XeNoN.

O ultima șansă va rog frumos ?

Recommended Posts

(Sa zicem ca am jucat cu Cod )îmi cer scuze ca am fost prost și am descărcat eim.

Mi se poate oferi o ultima sansa va rog frumos.Nu sunt unicul care dorește sa fie acceptat a 2 oară.Am descărcat alt cs și joc default.(Acum fără cod).

Pot sta cu banu 1 luna 2 sau 4 cât ziceți voi sa fiu pedepsit sa zicem.Ca sa mă învăț minte sa nu mai joc cu cod ? 

Puteti lasa o părere va rog ? Rafi.

@Twintr0K #3# @BronXy @iGreen


MADONNA_FUMAND.gif =)))

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Denis said:

Wee da se este aisia? Democratie? Ne-ai vazut, ne-am pupat, la revedere.. drum bun si cale batuta

Taci ma ca esti beat..

Pro la baiat cu totii meritam o a doua sansa


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, XeNoN. said:

(Sa zicem ca am jucat cu Cod )îmi cer scuze ca am fost prost și am descărcat eim.

Mi se poate oferi o ultima sansa va rog frumos.Nu sunt unicul care dorește sa fie acceptat a 2 oară.Am descărcat alt cs și joc default.(Acum fără cod).

Pot sta cu banu 1 luna 2 sau 4 cât ziceți voi sa fiu pedepsit sa zicem.Ca sa mă învăț minte sa nu mai joc cu cod ? 

Puteti lasa o părere va rog ? Rafi.

@Twintr0K #3# @BronXy @iGreen

Sa zicem ca am jucat cu Cod 

 

Ai jucat cu cod sau nu ? Precis !

By G4BR!3Ḷ,

Nu a jucat a zis asta doar pentru ca sa-i faca pe altii mai speciale aia care ziceau ca e codat :))))


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea mult scaldati codatii cu unban, intelegi ca ei nu o sa se lase de obiceiurile astea decat temporar cel mult pana o sa vada ca sunt ciocane pe joc fara coduri si o sa faca iar la fel. Mai las-o drq, joci cu cod, faci misto de altii ca esti tu pro player fpl-c si dupa ce iei ban vii sa ceri a 2-a sansa, dupa 3 topic-uri cu dovezi diferite, daca si acuma il iertati, atunci e clar.

By G4BR!3Ḷ,

A zis ca are cod, doar ca sa faca "publicitate" nu are nici un cod i sau facut control vorbesc destul de srrzly


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, DARK ONE. said:

Prea mult scaldati codatii cu unban, intelegi ca ei nu o sa se lase de obiceiurile astea decat temporar cel mult pana o sa vada ca sunt ciocane pe joc fara coduri si o sa faca iar la fel. Mai las-o drq, joci cu cod, faci misto de altii ca esti tu pro player fpl-c si dupa ce iei ban vii sa ceri a 2-a sansa, dupa 3 topic-uri cu dovezi diferite, daca si acuma il iertati, atunci e clar.

Eu nici acuma nu am vazut o dovada clara..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 minutes ago, DARK ONE. said:

Tu nici codatii de pe csgo overwatch nu ii vezi, nu stiu ce cauti in discutii de codati

Hai sa mori tu?

Da oricum, nu stiu ce te bagi tu ca nu joci pe v34.. Eu zic sa-ti vezi de csgo-u tau de care te mandresti atata.

Si eu totusi vreau sa vad dovada clara! Ca de figuri de astea ca daca nu-l dai pe ala afara nu mai stau in comunitatea asta am mai auzit..


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

41 minutes ago, Twintr0K #3# said:

Sa zicem ca am jucat cu Cod 

 

Ai jucat cu cod sau nu ? Precis !

Ai destula experiență! !

DACĂ mai vezi odată video cred ca o sa ți dai seama ce am..

Edited by XeNoN.

MADONNA_FUMAND.gif =)))

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Denis said:

Hai sa mori tu?

Da oricum, nu stiu ce te bagi tu ca nu joci pe v34.. Eu zic sa-ti vezi de csgo-u tau de care te mandresti atata.

Si eu totusi vreau sa vad dovada clara! Ca de figuri de astea ca daca nu-l dai pe ala afara nu mai stau in comunitatea asta am mai auzit..

Ii topic unde se juca cu aim pe aim_ak si la care cred ca ai si raspuns da' ai iq 200 si te crezi mare jucator al cs-ului in topicu asta. Tre sa ma joc v34 ca sa zic sa nu dati unban la codati ca faceti comunitatea de ras? Asa credeam si eu. Esti paleta si pe unu si pe altu, nu stiu ce cauti intr-o discutie despre un codat care s-a jucat prefacut atata timp si care a suferit in zeci de topicuri ca ii el bun si acuma vine sa zica , ca ii pare rau si sa il ierte. Figuri de-astea, manca-ti-as gura ta, unde te joci cu xzibit cu wall si cu xenon cu aim, dar pe pamaj l-ati banat doar fiindca se ofticau playerii, dovada nici acum nu a aparut cu el.


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt de partea lui Xenon, dar eu nu am vazut o dovada clara ca avea cod.. Nici in demo-ul postat de Alexandru nu se vedea nimic si toata lumea (majoritatea) a afirmat acest lucru. Sa zic contra ca voi nu-l suportati ca nu inteleg? In pnm daca nu sunteti in stare sa veniti cu o dovada calumea.. dupa mine suntem toti niste admini incompetenti, daca de atata timp nu am reusit sa-l prindem.

By DARK ONE.,

In demo-ul de pe aim_ak se vede aim primele 10 secunde, nu stii juca, nu te baga.


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

SI @DARK ONE. daca ai chef de cearta te astept sa-mi scri pe skype ca si asa sunt un pic baut si nu am chef de figurile tale pe forum :blush:

By DARK ONE.,

Nu ai chef de figurile mele, vai de pl ta de copil, asa erai si pe skype, pe grup, ziceam ceva ,nu zicea nimeni nimic, am dat leave group ai inceput sa comentezi, femeie cu arfe ce esti :) printesa


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...