Jump to content

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Vieru Ion
  • Varsta [16 ani minim]: 16
  • Nickname din joc: KiA-T² |Ion 777
  • Skype ID: - Ion 777
  • Steam ID: 0:0:1671111393
  • De cat timp joci css: Jumate de an
  • Experienta de helper: N-am fost dar stiu comenzile bine
  • De ce vrei acest grad [minim 50 cuvinte]: Vreau sa am acest grad pentru ca in unele timpuri nui nici un admin pe server si trebue de schimbat mapa .Mai intra cate un jucator care vorbeste prostii la microfon sau in cheat si nare cinei da mute,gag kick etc.Vreau sa capat cat mai multa experienta de admin de cat o am acum.Sper sa fiu acceptat
  • Cum ai aflat de server: De la prieteni.
  • Cat timp petreci pe server zilnic: minim 4-5 ore
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Ion Vieru
  • Poza ore [folositi comanda !active] -             https://prnt.sc/ietmln                                                                             
  • Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro  DA http://prntscr.com/ietovp
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor
  • ce face comanda !swmenu si cand trebuie sa o folosesti? explica detaliat -  cu ajutorul comenzii !swmenu puteam sa schimbam jucatorii  in spectatori sau in alta echipa, dar numai cu o singura problema ca intr-o echipa sunt mai multi ca aia lalta sau jucatorii sunt mai buni si fac o diferenta de 1 jucator.
  • Ce faci daca cineva sta spectator? - Ii lasam sa se odihneasca  cat vor ei
  • daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - Daca ii fac opservatie odata si nu intelege si mai vorbeste urat  atunci va primi pgag
  • daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - Intii ii zic odata sa nu mai vorbeasca  urat daca nu intelege si tot vorbeste urat va primi pmute
  • cum se da un vot de mape folosind menu de admin? explica toti pasii - folosim comanda !maphistory si vedem ce mape au fost jucate   pentru a nu pune aceleasi mape care sau jucat mai devreme  in  !admin este chose mape, dupa care cautam mape care nu au fost jucate de multa vreme
  • daca cineva vorbeste pe chat sau la microfon despre alt server ii dai direct psilence sau intri in discutie cu el? - In primul rand ii zic ca nare voe sa faca reclama ca este interzis apoi daca continua ii dau !psilence
  • daca suspectezi pe cineva cu cod ii faci mai intai demo sau il chemi direct la control? -  Ii fac mai intai demo dupa care eu cred  ca trebue sa cer ajutorul unui admin cu grad mai mare ca a meu, dupa vad ce se spune si daca are aim sau ceva il chem la control .
  • cum trebuie sa te comporti cu lumea? trebuie sa comunici  cu ei cu ei si sa ii ajuti sau trebuie sa le dai slay ca asa ai tu chef? - Normal ca  trebuie sa  vorbesc cu ei  cand au nevoie de mine si sa le ofer  tot ce stiu eu pentru ca ei sa aiba un joc frumos, placut aici si sa nu fie dezamagiti de  comunitate.
  • daca lumea cere o mapa care a fost anterior pe server atunci pui acea mapa sau folosesti creierul si pui alta mapa? - Folosesc creierul si pun o mapa care nu sa jucat de mult timp.
  • daca ai pus o mapa noua si altii se plang ca nu le place mapa, trebuie sa o schimbi sau ii lasi sa se acomodeze? - In primul rand astept sa treaca vrio 10 minute sa vad cum se comporta ei cu  mapa aia dupa daca nu le place bag la vot alta mapa.

snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro ai orele si esti destul de activ nu te-am vazutt sa te certi cu cineva

Succes!

P.S = CONTRA limbaj urat mi-am schimbat parerea

By G4BR!3Ḷ,

Sfat nu e numai decat sa dai reply dupa fiecare parere :)

By Warning,

Stii tu ca asa va face?=DD


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stare, nestare uita-te cate ore are...

Pro,  un helper ar fi bine meritat pentru tine.

Dar, am pretentia sa nu te arunci in comenzi si sa nu incepi cu figuri de genul "sunt admin, sunt smecher" gen sa nu uiti de unde ai plecat.

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, RaZvAnNN said:

Stare, nestare uita-te cate ore are...

Pro,  un helper ar fi bine meritat pentru tine.

Dar, am pretentia sa nu te arunci in comenzi si sa nu incepi cu figuri de genul "sunt admin, sunt smecher" gen sa nu uiti de unde ai plecat.

 

Nu te teme


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ar fi excelent daca ai pune si cratime unde trebuie, ce parere ai?

By SERGIU.,

E prea dificil...


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, iGreen said:

Ar fi excelent daca ai pune si cratime unde trebuie, ce parere ai?

Eu cu limba romana nu o duc chear bn :DDD

 

By G4BR!3Ḷ,

Da, dar daca suntem in Staff trebuie sa dam exemplu de oameni destepti =DDDD :)


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 2/14/2018 at 10:55 PM, ✪ Rafi said:

Contra, nu cred ca e in stare

+


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...