Jump to content

Recommended Posts

Guest

*reclama* respect eliteroyal
 Chiar bravo tie ayman ai perdut tot respectu meu .Si donex boracule mai treci si pe la scoala ca nu stii sa scrii

Si aicea dovada ca e Donex Sageata lui Ayman https://prnt.sc/jn9kv2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Si care e treaba noastra? ,topic facut degeaba doar din oftica , cei cu grad pot raspunde si peste tc dar mai bine inchis ca sa nu devina chat aici :) 

tc. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pufulete, ai mancat de pe jos sau ce? :D


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Se vede clar ca e pe forum la *** si face reclama aicea . DAca tot facem asa dc sa nu fac si eu Reclama la **** pe elite .Asa s-o ajuns ALex ?? Sa se fure pleyeri de la 1 la altu. In primu rand nu e frumos ca DArk nu o facut asa ceva nu o venit sa zica hai ca va asteptam pe **** ca se da grade moca ..... El o fost om si vreau sa fiti si voi oameni si sa terminati cu prostiile astea .Esti fondator da un exemplu pt cei din comunitate si chiar nu-mi pasa daca imi dai ban eu ti-am zis unde o gresit comunitatea ta( in comunitatea Elite is multe persoane care ai cu cine sa vorbesti si chiar imi place deci ele is excluse) si vr s-o repari si sa nu se mai intample.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca mă bag peste T/C,vreau sa zic ceva iar apoi nu voi mai raspunde la acest topic,dacă tot vrei sa vorbim haide sa vorbim.

1 Am mai spus-o și o voi mai spune de câte ori va fi nevoie  NU EU L-AM PUS Să FACA ACEL TOPIC,nu crezi ca poate a vrut sa se razbune puțin pe DARK???Pentru tot ce i-a facut lui si tuturor pe serverul sau??Dandu-se mare si tare ca este serverul lui si face ce vrea.

2 A fost cumva DARK om cu noi?Sau cu iGreen?Sper ca stii ca DARK a stricat atunci SourceBans-ul impreuna cu ADRENALINE,iar apoi DARK a spus asa:„A avut si Green SourceBans“ urmand de rasete cu ADRENALINE,stiu deoarece mi-a dat partajare pe Discord sa vad cum poate el sa se razbune pe un om care nu i-a facut absolut nimic.

 

3 Cand era serverul de minigame pe elite stii de cate ori DARK SI ADRENALINE l-au injurat pe iGreen?Nu mai stiu din ce cauza l-au injurat de atatea ori,dar imi amintesc ca intr-o seara DARK l-a jignit pe iGreen in felul acesta :„Iara ******* ala de iGreen ma cheama pe CSGO“,stai ca nu am terminat.

 

Uite aici inca ceva,cred ca din aceasta cauza Donlexxxxxx facut  ceea ce a facut si nu numai   https://imgur.com/a/QKuz0Ac

El m-a rugat sa revin doar ca sa renunt la serverul meu de minigame,deoarece stia ca toti vor venii la mine,bineinteles dupa ce l-am blocat si l-am sters a inceput cu jignirile :))).

 

 

Cam atat am avut de spus,as putea sa mai spun,lista ar putea sa  continue la nesfarsit,crede-ma,stiu ce zic.


               

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PuFuLeTeLemai faci asa un topic si ne suparam, vad ca n-ai ce face.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...