Jump to content

Recommended Posts

Pinned posts

E ultima data cand vreau sa mai vad topicuri de genul, daca vreti pace atunci Fuckk OFF si nu mai deranjati nimic legat de elite, SB, forum, servere. Dupa ce aruncati cu cacat veniti si faceti poezii anti-hate, hai sictir. 

 

TC. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze @Artamess pentru ca ma bag peste TC si pentru ca voi folosi un limbaj urat aici:

Ma frec in comunitatea voatra Toxxic, vreti pace si trimite ganja oameni sa ne zica, cand vine el inca vom sta pe ganduri dar asa marshh... 

Vreti pace da cand intru la voi pe mix primesc ban "Du-te futel pe Green ca ala te place" , sa ma ia de pla si sa se joace cu ea in nisip. Nu ma mai tin de Ganja ca ala zice ca toti sunt falsi si el e curat curatel. Cand stai sa te uiti Ganja cade unul impotriva la vreocateva comunitati. Mai zic odata, de ar veni Ganja era cv de gandit si nu se stie ce avea sa fie, da cand pla ala trimite lume pentru a face acest kkt mai bine isi trage o palma si se duce sa il frece pe tats`u Husk... La revedere Vi*al. 

[!] Imi cer scuze de tot limbajul urat de aici, dar nu ma abtin sa scot realitatea la suprafata.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salute elite, eu sunt Skytexk a.k.a ToxXxiC a.k.a Skipper, infine, am venit aici sa imi cer scuze pentru tot ce am facut, stiu ca am facut chesti ce nu trebuia sa fac, dar am sa ma corectez :D ,nu nu fac topic-u asta sa revin aici, fac topic-u asta ca sa stiti ca am mi-am invatat lectia, stiu ca o sa imi iau ban dupa acest post, dar mai bine lasam ura la o parte si incercam sa ne "intelegem mai bine" lasam trecutu la o parte si incepem o noua era, stiu ca multi din voi o sa ma injure(stiu ca am fost un lingau si ca am mancat cacat, recunosc), dar nu asta e rolul topic-ului, mai bine ganditi-va bine la ce v-am scris.
Inca o data imi cer scuze in fata la tot ELITE ROYAL. bafta cu comunitatea
@iGreen @ZAXXYAX
in special voua.

*tin sa mentionez ca am facut topic-ul de buna voie si am vrut sa rezolv ura si toat bad vibe ce avem intre comunitatile de pe css, css in cativa ani moare, nu mai vreau ura.

Edited by hellomdfk_gfx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, azi erai tare in gura pe forumu lu Ganja, acuma te dai mielusel? Sau faci topic doar ca sa te lauzi la Ganja ca uite ce-mi bat joc de astia?


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Denis said:

Aha, azi erai tare in gura pe forumu lu Ganja, acuma te dai mielusel?

Nu ma dau mielusel, voi incepeti sa spuneti ca tot ce am facut noi e copiat, si voi aveti black list si noi la fel, punct. 
Nu am venit sa ma
cert, am venit sa imi cer scuze si sa propun pace intre comunitati, nu vreau negativism mai bine nu dati reply daca veniti cu negativism. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

de ce trebuie sa vii tu?, si-a trimis ganja sluga? de ce nu a venit el daca tot vrea "pace " si normal ca e copiat, tot forumul e copiat, teme grade,modele tot e copiat pentru ca voi nu sunteti in stare sa faceti ceva singuri, si tot voi aveti tupeul sa comentati si sa va dati smecheri, pleaca ma acolo si veziti de treaba , vii cu abureli aici . 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Yassir said:

de ce trebuie sa vii tu?, si-a trimis ganja sluga? de ce nu a venit el daca tot vrea "pace " si normal ca e copiat, tot forumul e copiat, teme grade,modele tot e copiat pentru ca voi nu sunteti in stare sa faceti ceva singuri, si tot voi aveti tupeul sa comentati si sa va dati smecheri, pleaca ma acolo si veziti de treaba , vii cu abureli aici . 

man termina cu chestia asta, o sa ii convig eu sa schimbam tema si sa facem tot diferit, eu vreau pace, si nu si-a trimis sluga, eu vreau sa fac pace, nu am cerut permisiunea nimanui, eu singur am venit sa vorbesc cu voi despre asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iauzi "pace,",zici ca sa inceput cel de-al 4-lea razboi mondial.
Nu avem nevoie de parerile tale de rau,stiu cine ai fost si cine esti,esti un fals,lingau,pupincurist etc.
Nu esti bine venit aici deci te rugam sa pleci de buna voie.


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu e copiat, nu? Atunci :

  1. La Design-Zone, de ce aveti cam aceleasi cacaturi?
  2. Divertismentul de ce e acelasi?
  3. Link-urile rapide de ce sunt majoritatea aceleasi?
  4. Off-topic/Concursuri? Alea nu sunt aceleasi sau? =]]
  5. Community Staff/ General, imi par cunoscute de undeva :) 

Hai totusi sa nu mananci cacat ca voi aveti un forum "divers" sau "ORIGINAL", deoarece va mintiti pe voi insiva.

Va propun totusi sa nu lingeti unde ati scuipat, cel mai bine e sa va vedeti de viata voastra-n continuare, sa nu mai puneti piciorul p-aici, si sa va carati cu tot cu asa zisa "originalitate" a voastra.

 

 

 

ToxXxiCToday 5:03 PM

Nu sunteți bine veniți aici, încearcă să bagi in capu ăla

Nici matale n-aveti ce cauta aici. 

          


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...