Jump to content

Recommended Posts

Limitatorul functioneaza destul de excelent .

13 hours ago, B R Ø N X ★ said:

La fiecare săritură Îți scade câte puțin din viteza pana ajungi sa sari pe loc. 

Nu ajungi sa sari pe loc, l-am testat de mai multe ori si poti sari destul de mult si sa ajungi destul de departe cu viteza destul de mare doar ca nu cu 100 km/h cum vor unii, pentru abuz, azi seara o sa va demonstrez.

Cei care ajung sa sara pe loc nu pot face strafe, daca nu poti face strafe cu a si d atunci nici nu mai are rost sa faci bhop.

pe v34 putini care stiu sa faca bhop, altii sar ca caprele si cred ca fac bhop :D

oricum, am nevoie de mai multe pareri la propunerrea asta.

 

By B R Ø N X ★,

stiu ca nu ajungi sa sari pe loc ;) l-am testat si eu de atata timp de cand e. vorba vine xd


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Pro cei care nu stiu sa faca bhop sa se apuce sa invete ca doar  e un skill care arata diferenta dintre un jucator decent si un jucator experimentat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bhopul merge si cu acest plugin si poti lua viteza "NORMALA" !

Oricum zilele astea o sa mai vedem.

tc.

By B R Ø N X ★,

te-ai mai gandit? :)

By Dolixec.,

Vrem libertate la jump-uri. Vrem sa devenim iepuri cu norma!

By knz $,

Pai asa ajungi sa sari la viteza foarte mica :d

By iGreen,

am testat si viteza e acceptabila, ce nu intelegeti ca nu se poate sa ajungi dintr-o baza in alta prin bhop? bhopul se foloseste doar in anumite locuri la vale.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...