Jump to content
Sign in to follow this  
xzibitZ.

Incep si eu sa joc mai bine pe steam!

Recommended Posts

Îmi place de voi , faceți ss la scoruri atunci când echipa adversă e mai slabă față de echipa ta sau de tine.

În rest...greu mai faceți voi scor așa mare!

Când o să aveți scoruri așa mari cu alții care sunt la fel de buni ca voi , atunci mai vorbim...așa , nu e nimic ..”wow”

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@WiKi™ Cand am intrat pe css era awp lego , saracu pamaj cand o vazut noscopeuri ii tremura mouse-ul in mana . =) . Nu-i greu CSS .


kQrRWjt.png?1

Semnnatura-Bullet.gif

Definitely not by Artamess™

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@WiKi™ Cand am intrat pe css era awp lego , saracu pamaj cand o vazut noscopeuri ii tremura mouse-ul in mana . =) . Nu-i greu CSS .

 

@@iRaduu , eu ce ziceam.

Să joace cu ăia care sunt buni și după mai vorbim.

Că așa orce but poate să facă scoruri din astea , dacă echipa adversă e pe lângă joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiki te astept sa vii pe v34.

 

Sa vad daca faci un scor bun cu buti :)

 

v34 , serios?

 

M-ai bine mă apuc să joc mario , decât să joc pe v34.

De asta am steam și mi-am cumpărat cs-go , să joc acolo liniștit..nu intre codații , care sunt la tot pasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gura mare ai tu pe GO, STEAM.. nus ce pl mie un joc nu imi da bani joc la distractie nu dau bani pt un joc :))

 

Eu nici mam cumparat PC si sa fiu sincer pe css am 60 FPS asa ceva, am avut GO si CSS, (MI-o dat Green dar nu o mers pe pc asta) asa ca nu zii tu pe mine bla bla, ca incep ceva important in viata mea ca e faculatatea nu CS:GO :)


NevyixNg.png

fthIKvM.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

"  Bani pe jocuri "  ? E o diferenta in a cumpara un joc ce o sa il ai toata viata si un cs cu  4397549857340958348907 de tipuri si skinuri si toate cele . Bagi cod te lauzi 10 min , iar daca ai ip rotabil schimbi ip-ul si joci iar . Nu e o paguba 1 euro pe care daca vrei ii strici intr-o seara pe nimicuri . Cu banii stransi de tine nici de apa plata la facultate nu o sa iti ajunga .


kQrRWjt.png?1

Semnnatura-Bullet.gif

Definitely not by Artamess™

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gg xzslab :)

Daca tot ziceti de v34 , de fiecare data is tot putini codati, pentru ca multa lume veche s-a apucat iar sa joace acolo si se face ordine cate putin. Plus la asta incercam sa promovăm ucpu pe v34.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe ucp8.4 nu sunt coduri care sa nu fie detectabile plus ca nu te lasa sa bagi niciun cfg sau skin .. Daca nu stiti nu va dati cu parerea


76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

LOLYOU tot se rezolva cu codati, trebuie timp... eu ma referam ca care are CS:GO.. are gura mare si pentru el v34 e pl,

Te fac un exemplu, ReDbuLL ala care are steam si CS:GO.. vine pe v34 sa da war cu ELITE nicodata nu ne-a batut.. dupa cand se termina war zice haideti pe steam. Si eu Steamu il am avut de mult timp dar nu am putut sa dam war.. vreau sa zic 50% care are CSS sau GO pe steam e slab

ASTA E UN TOPIC DE SCORURI. AM FACUT 2 SCORURI BUNI SI LAM PUS DACA VA PLACE ZICETI CEVA DACA NU. NU.


NevyixNg.png

fthIKvM.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ziua de azi,exista coduri pentru orice joc.Sunt coduri pentru cs.go la 55 de euro,pentru v34 nu mai zic,problema e alta,cum unul joacă bine,e acuzat de ceva.Nu mai faceți diferențe intre ca.go si css v34 ca nu are rost. V 34 e vechi,cs.go e la putere,nici culorile nu se aseamănă :)).Totuși pe Steam,lumea 'pare' ca joacă corect,dar sunt mulți si acolo cu coduri,pe care nu'i vede nici naiba,strâng bani pe steam,si dupa cumpără cod,e simplu,uitați'va pe yt la acel player cu vreo 10 conturi(cel puțin) de cate ori a fost prins cu wall clar,ala cum a putut intra?

Gg pentru scoruri :)


s9EvXxh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...