Jump to content

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Voicilas Cristian
  • Varsta [15 ani minim, se fac exceptii cu acordul staffului]: 18
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: †CRlStl†
  • Skype ID: - nakura.makata
  • Steam ID [intrati pe mix2.eliteroyal.ro si scrieti status in consola]: (STEAM_0:0:183231535)
  • Experienta de helper : Nu prea daca am nevoie pot ruga pe cine cu experienta!
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Vreau de mult sa fac parte din aceasta comunitate sper sa fiu primit de aceasta data si sa va fiu de ajutor!
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Nenea Google!
  • Cand ai mai mult timp liber [dimineata, dupa masa, seara]:  Cand e nevoie o sa ma prezint!
  • Poza ore [folositi comanda !active] -  https://prnt.sc/jyhpai (Imi cer scuze pt coteata mea de pc nu vrea sa coopereze mereu,daca nu se vede mai dau una e facuta cu telefonul...) Si daca  e sa deranjeze clanul in care sunt voi face ceva sa rezolvam.                                                                                  
  • Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro (Cand imi repar Pc-u meu pe asta nu cred ca ar merge!)
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • Cand faci o cerere grad la campul unde scrie "Dovada ca ai citit regulamentul adminilor" vei raspunde la intrebarile de test din modelul de cerere grad. (Asta mi s-a parut cea mai buna dovada!)
By Ion ❤ 7k,

raspunde la intrabarile de test


semnatura 3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspunde te rog la intrebariile astea :

  1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele - 
  2. In ce caz se da kick la spectatori? -
  3. Daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - 
  4. Daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - 
  5. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - 
  6. Cum faci un demo atunci cand suspectezi pe cineva de cod? -
  7. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - 
  8.  Te pupa Andrei ? 
By Ion ❤ 7k,

cristi fara intrebarea 8=]]]]


kenz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Sa raspunzi la intrebari dar oricum PRO, esti activ pe server, esti de treaba, meriti gradul 

daca cumva nu te descurci poti sa ma intrebi orice oricand ca te ajut cu drag ! 

intra pe serverul de discord daca vrei sa mai tii legatura cu staff-ul https://discord.gg/FbhaC3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 !swmenu Bro

2 nu se da

3. Depinde de cat de urat vorbeste si cui se adreseaza...Daca va insista da!

4 Advertisment ca asa ar fi firesc daca nu inceteaza mute..apoi pmute (Eu stiu cel mai bine ? )

5 Sunt un om mai ingaduitor p mute/pgag Nu i-as da char ban!

6 O mica inregistrare rezolva totul man sau anunt pe cineva cu grad mai mare!

7. Ca un gentelman ce sunt!


semnatura 3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Twilight said:

:contra1:

Ai un limbaj urat, edit in legion si clanul e găzduit la ganjaorjoker azi am intrat pe sv am zis sa vorbesti mai frumos si ai inceput cu înjurături

Dacă găzduiți clanul aici ai pro

 Multumesc,dar eu nu prea injur neprovocat mai ales ca nu mai am nici microfon si,da daca e am sa vorbesc cu Noname sau am sa ies eu din clan...O sa vad imediat ce port discutia asta cu el...Dar...Zic asa sa primeasca si el ceva pentru ca suntem ceva oameni in el!


semnatura 3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Cristi 98 said:

 Multumesc,dar eu nu prea injur neprovocat mai ales ca nu mai am nici microfon si,da daca e am sa vorbesc cu Noname sau am sa ies eu din clan...O sa vad imediat ce port discutia asta cu el...Dar...Zic asa sa primeasca si el ceva pentru ca suntem ceva oameni in el!

Dacă vă mutați tu o sa iti primesti acest grad si noname tot e de ajuns sa ii scrie lui Green si sa faceti cererea găzduire și gata

Dacă vă mutați Pro


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
11 minutes ago, Twilight said:

:contra1:

Ai un limbaj urat, edit in legion si clanul e găzduit la ganjaorjoker azi am intrat pe sv am zis sa vorbesti mai frumos si ai inceput cu înjurături

Dacă găzduiți clanul aici ai pro

eu nu l-am vazut sa injure niciodata, chiar e de treaba baiatul si e alegerea lui in ce clan vrea sa fie si unde e gazduit atata timp cat nu are grad e ok, daca vor sa vina cu clanul aici ii asteptam cu drag dar nu poti sa-l obligi daca baiatu nu vrea 

 

5 minutes ago, Cristi 98 said:

 Multumesc,dar eu nu prea injur neprovocat mai ales ca nu mai am nici microfon si,da daca e am sa vorbesc cu Noname sau am sa ies eu din clan...O sa vad imediat ce port discutia asta cu el...Dar...Zic asa sa primeasca si el ceva pentru ca suntem ceva oameni in el!

daca aduce gradul aici primeste admin pe mix din start si poate admin pe public, vedem ce fel de persoana este pentru ca noi nu o cunoastem si poate are sansa la grad si pe forum cu o cerere, la fel cum poti si tu daca doresti 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Pro yassir mai treci si tu pe Srv lasa specu ala:D

 

By Guest,

am fost astazi vreo 5-6 ore tot am jucat, acum merg in oras imd .

By Denis,

Cica jucat.. Ala ce ai facut tu numa jucat nu se poate numi bai 0-0 :D

By Guest,

tu taci acolo :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
1 minute ago, Denis said:

Daca iesi din clan si faci cerere intr-un clan din comunitate Pro, dar daca nu at Contra

uitate pe discord, a spus ca a iesit din clan /

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...