Jump to content
Tryharderu'

acceptat Cerere UpGrade Tryharderu'

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Ionut Mares.
  • Varsta [16 ani minim]: 15 Fara 4 Luni.
  • Nickname din joc: ✘rTg✘ # Tryharderu'
  • Experienta de admin: 70%
  • De ce doresti upgrade [minim 50 cuvinte]: Eu doresc acest Grad deoarece,sunt foarte multi "Microbi" pe server si eu Doresc Sa tin Serverul Curat+Ma simt in stare pentru a Folosi acest Grad.
  • Te intelegi bine cu lumea: Eu unul zic ca Da,Dar poate uni au alta parere despre mine.
  • Link cu cerere helper: http://eliteroyal.org/forum/topic/14851-cerere-helper-tryharderu/
  • Poza ore  [folositi comanda !active] https://imgur.com/a/7Y5UJWO                                                                                       
  • Ai pus status pe skype [poza la status cu 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro] - Am pus dar nu stiu sa fac poza la Skype=))
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  •  
  • Ce comanda folositi pentru a balanta echipele - !swmenu 
  • In ce caz se da kick la spectatori? - La cei de la spectatori nu se da kick
  • Daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - Il avertizez daca continua ii dau pgag.
  • Daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - Il avertizez iar daca continua ii dau pmute.
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Ii explic ca nu are voie sa Vorbeasca despre alt server pe sv nostru iar daca continua ii dau !psilence.
  • Cum faci un demo atunci cand suspectezi pe cineva de cod? - record numele presupusului codat.
  • Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Cu playeri trebuie sa ai un Comportament Exemplar.

q2wGgPz.png.9598152259db0fc3f66dbf74642de5dd.png Public.EliteRoyal.Ro 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra1: Mai asteapta,te grabesti nici nu a trecut o saptamana de cand ai helperul.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

 :pro1:MErita e activ fata de ceilalti alexutz cand o fost ultima data pe srv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:acc3:

Sper sa fii la fel de activ ✈️


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...