Jump to content
Tryharderu'

acceptat Cerere Helper Tryharderu'

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Ionut Daniel
  • Varsta [15 ani minim, se fac exceptii cu acordul staffului]: Fac 15 Ani in Octombrie.
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: ✘rTg✘ # Tryharderu'
  • Skype ID: - Nu imi merge Skype..
  • Steam ID [intrati pe mix2.eliteroyal.ro si scrieti status in consola]: STEAM_0:0:1314438083
  • Experienta de helper [in cazul lipsei de experienta noi va ajutam]:50%
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Eu doresc acest grad deoarece ma simt in stare pentru a putea folosi acest grad si pentru a avea grija de Server.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: sickboy<3
  • Cand ai mai mult timp liber [dimineata, dupa masa, seara]:  Oricand sunt disponibil.
  • Poza ore [folositi comanda !active] -https://postimg.cc/image/9w4iq568x/                                                                                    
  • Ai pus status pe skype [poza la status]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro.Nu imi merge Skype..
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • Ce comanda folositi pentru a balanta echipele - !swmenu
  • In ce caz se da kick la spectatori? -Nu am dreptul de a face acest Lucru.
  • Daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - Ii explic frumos ca nu e frumos sa vorbeasca urat dar daca continua il pedepsesc cu pgag.
  • Daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - Cum am explicat si la Punctul de mai sus,il atentionez sa nu Vorbeasca asa dar daca continua ii dau pmute.
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Ii spun ca nu are voie sa vorbeasca despre alte servere,dar daca continua ii dau gag.
  • Cum faci un demo atunci cand suspectezi pe cineva de cod? -record nume
  • Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - In calitate de admin cu playerii trebuie sa ai un comportament Exemplar Deoarece sunt Uni care au ciuda pe tine si cauta Cate pretexte ca sa te bage in Belele.

q2wGgPz.png.9598152259db0fc3f66dbf74642de5dd.png Public.EliteRoyal.Ro 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro1:

De treaba,nu face probleme si este activ.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

P R O


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Tryharderu' said:

Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Ii spun ca nu are voie sa vorbeasca despre alte servere,dar daca continua ii dau gag.

In cazul dat se da direct psilence.

Vad doar pareri bune despre tine si ai si orele de asta o sa fii

:acc3:

Daca o sa fii la fel de activ in continuare si o sa te intelegi bine cu lumea atunci te astept cu o cerere up cand o sa ai orele.
Nu uita sa-ti spui si tu parerea ta prin pro/contra la alte cereri.

Ti-am lasat parola pe privat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...