Jump to content
PaCiFiSte

acceptat [Cerere Helper] PaCiFiSte

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Andrei Stoian
  • Varsta [15 ani minim, se fac exceptii cu acordul staffului]: 18 ani
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: PaCiFiSte
  • Skype ID [obligatoriu sa aveti skype]: live:andrei.stoian_2
  • Steam ID [intrati pe mix2.eliteroyal.ro si scrieti status in consola]: Il dau in pm
  • Experienta de helper [este un avantaj]: Am 
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Vreau sa ajut serverul,pentru ca imi place sa joc aici. Vreau acest grad,pentru ca de multe ori adminii nu sunt online si nu are cine pune o mapa buna ca sa intre playerii si de asta ei pleaca.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Gametracker
  • Poza ore [click] https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.ro:27015/top_players/?query=PaCiFiSte   [https://imgur.com/a/Jrw4jz0]                                                               
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 
  • Ce comanda folositi pentru a balanta echipele - !swmenu,aceasta comanda se foloseste atunci cand o echipa este mai buna,iar alta nu prea,atunci folosesc comanda !swmenu pentru a muta playerii de la o echipa la alta astfel sa fie echipele egale. 
  • In ce caz se da kick la spectatori? - Doar in cazul cand serverul este full si nu pot intra playerii pe server.
  • Daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? - Daca a mai vorbit urat de mai multe ori,atunci da,primeste pgag.
  • Daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? - Ii dau mute prima data,iar daca continua primeste pmute
  • Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !psilence
  • Cum faci un demo atunci cand suspectezi pe cineva de cod? - Ma pun la spec si scriu in consola: record nume, ex: record PaCiFiSte
  • Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Un admin ar trebui sa se comporte frumos cu toti playerii si sa glumesca cu ei,astfel sa tina o atmosfera placuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
4 hours ago, PaCiFiSte said:

Up

nu trebuie up, ai rabdare si o sa primesti un raspuns 

In ce caz se da kick la spectatori? - Doar in cazul cand serverul este full si nu pot intra playerii pe server. -

nu se da niciodata kick la spectatori 

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Yassir said:

nu trebuie up, ai rabdare si o sa primesti un raspuns 

In ce caz se da kick la spectatori? - Doar in cazul cand serverul este full si nu pot intra playerii pe server. -

nu se da niciodata kick la spectatori 

Eu stiam ca se da kick la spectatori,atunci cand serverul este plin si nu pot intra alti playeri.
Sau cum,cineva doreste sa joace,dar nu poate juca din cauza ca cineva sta spec?

By Guest,

inainte era asa, poate sa schimbat acum posibil..eu asa tin minte

By B R Ø N X ★,

asa e, asa era. asa pare cel mai logic, nu? xd


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Aproape de fiecare data cand intram pe server erai si tu si am vazut ca esti destul de calm si activ, lipseste doar sa comunici mai des cu lumea pentru ca te accept ca helper si daca o sa fii la fel de bravo in continuare atunci vei prin up foarte usor printr-o cerere.

Steam idul puteai sa-l lasi aici pentru ca adminul e pe parola si nu il poate fura nimeni dar daca totusi nu l-ai pus aici atunci lasa-mi-l pe privat.

:acc3:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...