Jump to content
Ion ❤ 7k

respins Cerere Gazduire Clan

Recommended Posts

  1. Liderul clanului :Eu
  2. Tagul clanului : βℓοοđ™ †
  3. Vechimea clanului :2 ore
  4. CSS / CSGO :Css Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :Doar eu,de maine incep sa strang membrii ca am vazut ca intra destul de multi pe sv.
  5. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :(A meu) https://eliteroyal.org/forum/profile/4864-nellu/
  6. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) :css.eliteroyal.ro    188.212.100.209:27015
  7. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) :Nu mai tin minte
  8. Subforumuri dorite :Cerere Clan,Membri Clan, Cerere Promovare,Discutii legate de clan,Arhiva war'uri,Regulament,
  9. Cine va fi moderator :Eu
  10. De ce vrei in ELITEROYAL? :Ca este frumos aici
  11. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Trebuie sa cream o confa unde sa il adaugam pe green,Trebuie sa avem la status ip de la sv..Fiecare membru trebuie sa isi faca cont pe forum ca sa faca cerere clan.

snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 hours ago, Nellu said:

Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : Trebuie sa cream o confa unde sa il adaugam pe green,Trebuie sa avem la status ip de la sv..Fiecare membru trebuie sa isi faca cont pe forum ca sa faca cerere clan.

Regulamentul a ramas cel de pe v34 unde se acceptau usor clanurile mergand direct pe incredere, dar regulamentul nou (dupa ce il voi crea dimineata) nu va permite sa gazduiesti asa usor un clan.

Oricum nu-ti pierde nadejdea pentru ca pe viitor totul va fi bine.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...