Jump to content
Guest

respins cerere helper

Recommended Posts

Acum 2 minute, awakening a spus:

@ChicoTheMachine =))) stiu ca te crezi mare si tare ca ai co fondator sau ce ai.

dar mie nu mi-se pare corect sa faci ironie pe baza ca nu stiam ca n-am voie sa imi dau parerea numai daca sunt staff.

scuze ca nu pot sa fiu la nivelu tau. sa-mi dai warn ca nici nu prea ai la ce.

 

By Guest,

Băiețaș termino și vezi ți de Lungu nasului și stai doar pe categoria srv de go nu mai da tu post peste orice. Tot nu renunț la faza sa te iau la control :)) și dacă îți fac demo ma tem ce o sa iasă. Veziti de treaba și o sa fie totu bine. Sper ca ai citit regulamentul nu. Jos de tot scrie Clar și citez :RESPECTA ȘI VEI FI RESPECTAT


Contacteaza-ma pe discord: spezific#6549

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/spezific/

FACEIT profile: https://www.faceit.com/en/players/Spezific

_______________________________________________
With love, -spezific ❤️

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@awakening salut, cred ca ar fi cel mai bine sa te limitezi la categoria unde detii gradul pentru ca regulamentul asta zice, ok, facem exceptii, dar cand facem exceptii acceptam argumente puse la locul lor cu dovezi frumoase si tot dar ma mir cum inca nu ai ban de la chico pentru ca ai vorbit asa provocator, si nu zic ca ai vorbit provocator cu cineva care are un grad mai mare ca tine, dar ai vorbit in asa fel cu cineva care are dublul sau aproape triplul varstei tale, stiu ca generatia asta a voastra noua e cam "smechera" dar crede-ma ca generatia noastra stie mai multe ca voi.

@☆۞WiCkﻉdڴick۞☆ te rog ca pe viitor cand mai acuzi pe cineva de cod sa ai o dovada 100% clara, as vrea sa stii ca nu tolerez faptul cand cineva acuza pe cineva de cod fara o dovada curata.

@Nellu daca ti-am scos coroanele de la nume prima data a fost pentru ca  nu te puteam mentiona in topicuri, acum este acelasi motiv, dar nu asta e idea mea pentru tine, idea mea pentru tine este una foarte simpla, daca dai o parere o argumentezi, mai ales daca e negativa, si argumentul sa fie pus bine la punct, si daca mai vorbesti in halul asta stii cum reactionez, sau aleg varianta usoara sau pui mintea in miscare si iti schimbi atitudinea, dar eu stiu ca tu poti sa fii mai destept, de asta te rog sa te abtii de la emotii si sa calci pe pragul rationarii.

@kenzor.

Din cate am inteles activitatea ta pe server e cam slabuta sau poate am inteles eu ceva gresit, mai ales ca dupa ce ti-au atras baietii atentia la partea cu gametrakeru puteai sa pui doar o poza cu !active (dar sa stii ca modelul de cerere este actualizat si linkul cu gametracker merge), in orice caz nu m-ai convins deocamdata ca meriti vreun grad pe server, DAR poate la urmatoarea cerere totul va fi altfel si o sa tragi mici concluzii din acest topic.

:respins:

By ConstantinBoss,

mane nam bagat inseama :) ca stiu daca ii fac o vizita fuge sub pat :D si ma face sa intru peste el in casa :D a gresit e copil :D


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...