Jump to content
Castor.

respins Cerere Helper Castor.

Recommended Posts

  • Nume, prenume: Lupascu Marius.
  • Varsta [conteaza varsta mintala, nu fizica]: 14.
  • Nickname din joc [in caz ca il schimbati trebuie sa anuntati]: Castor.
  • Steam ID [folositi https://steamidfinder.com/]: STEAM_0:1:149592105
  • Profil steam:https://steamcommunity.com/id/icritical69
  • Experienta de helper/admin [este un avantaj]: Destula cat sa ma descurc si sa imi fac treaba.
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]:Deoarece am orele necesare pe acest server si vreau sa il inbunatatesc.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: Am aflat serverul singur.                                                                            
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Da am citit regulamentul.

Intrebari de test..

  1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi -!swmenu
  2. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - Folosesc !ban *nume* reclama
  3. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? -Dau record in consola si apoi stop(cand este nevoie)
  4. Daca cineva vorbeste urat pe chat ce faci ?-Folosesc comanda !gag *nume*
  5. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Exemplar,glumim,radem dar sunt si serios daca e nevoie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. E a nu știu câta persoană care copiază răspunsurile la întrebări asemenea unei cereri anterioare publicată de alt player.

Înțeleg faptul că vreți gradul și astea, dar dacă voi copiați bucățică cu bucățică, voi cu ce rămâneți întipărit în cap?

Ești no-steam? Ai pus Steam ID de la un cont pe care nu deții Source-ul.

By ConstantinBoss,

lol te auzi ??? parca tu nai copiat. da in fine ^^


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

MARE CONTRA ... alea toate sunt vorbele mele schimbate cat de cat sa para facut de tine ... Daca nu sunteti in stare sa faceti o cerere onesta si "by the book" nu prea meritati :contra1:


I.C

Share this post


Link to post
Share on other sites

:contra1: Cand o sa faci o cerere facuta de tine toata nu cpoiata de la alti poate o sa imi schimb parerea.


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 hours ago, Castor. said:

Nu vad cssul pe steam, joci de pe non-steam?

4 hours ago, Castor. said:

De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]:Deoarece am orele necesare pe acest server si vreau sa il inbunatatesc.

Asta nu este un argument prin care ai motiva pe cineva sa iti accepte o cerere.

In orice caz, o sa fiu nevoit sa iti dau:

:respins:

Uite atent ce au scris baietii mai sus si incearca la urmatoarea cerere sa te corectezi, poti reveni peste 2-3 zile cu alta cerere.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...