Jump to content

Recommended Posts

Intrebari de test..

1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi? - !swmenu cand o echipa are playeri mai buni/multi fata de alta

2. Cum trebuie sa te comporti cu lumea?- Cu seriozitate, omeneste, cu capul pe umeri

3.Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server?- !silence nume 32121 motiv reclama

4.Ce trebuie sa faci daca suspectezi pe cineva cu cod?- Sa fac un demo

5.Cum se face un demo si in ce caz se face demo?- Record in consola , si numele demo.ului , si Stop pentru a opri demo, si demo se face cand suspectez un player care joaca cu coduri

6.Ce se intampla daca nu lasi parerea ta la trei cereri?-Remove

7.Ce se intampla daca nu ai activitate zilnica pe server?- Remove

Edited by pur talent ca abi

Share this post


Link to post
Share on other sites

24 minutes ago, pur talent ca abi said:

Intrebari de test..

  1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi? -!swmenu cand o echipa nu are destui jucatori
  2. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Responsabil, omeneste, si cu seriozitate
  3. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !silence nume 123sda motiv reclama
  4. Ce trebuie sa faci daca suspectezi pe cineva de cod? - Sa ii fac un demo
  5. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? -,,Record`` in consola, si numele demo.ului si ,,Stop,, pentru a opri demo
  6. Jucatorilor ce au jocul cumparat pe steam le poti face control? -Nu

Salut, cred ca ai copiat de la cineva, daca te uiti mai bine intrebarile difera putin:

ifR52kG.png

24 minutes ago, pur talent ca abi said:

Link gametracker cu ore [click] -    https://www.gametracker.com/norby32164/

ce sa inteleg de acolo? Trebuie sa pui un link cu orele jucate pe server.

Nu uita sa actualizezi cererea pentru ca acum trebuie sa pui si o poza cand scrii !active pe chat si apesi pe 1, ca sa vad ca ai 10 ore jucate, fara orele de la spec. 

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dapai trebuie si sa ma stie FBI.ul cand fac ceva , cand dau sa ma loghez pe gametracker nu ma lasa bag tot corect si imi da Incorecct Username/Password , si cred ca am sa ma mut pe alt server sau nu mai joc css , ca nu are nici un rost , si cand am facut prima cerere aveam parca 40/46 de ore si ti.am dat mesaj pe steam Green ca nu pot sa imi editez cererea ca am PC.ul in service , si nu cred ca trebuie neaparat link de la Gametracker, nu am auzit da` el nu stiu cu ce se mananca cand iti faci cont , eu intram pe el ca sa caut servere, nu ma interesat ca sa imi fac cont......si nu mi se pare corect ca am pierdut orele, si ca, atunci cand iti dau mesaj nu raspunzi sau raspunzi foarte greu, inteleg ca esti ocupat cu alte chestii de ale tale, dar incearca cand primesti mesaj si il vezi sa raspunzi, deci atat am avut de zis , daca mi se apoba topicul e bine daca nu eu l.am copiat si mna , bafta la fraguri

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, pur talent ca abi said:

Dapai trebuie si sa ma stie FBI.ul cand fac ceva , cand dau sa ma loghez pe gametracker nu ma lasa bag tot corect si imi da Incorecct Username/Password , si cred ca am sa ma mut pe alt server sau nu mai joc css , ca nu are nici un rost , si cand am facut prima cerere aveam parca 40/46 de ore si ti.am dat mesaj pe steam Green ca nu pot sa imi editez cererea ca am PC.ul in service , si nu cred ca trebuie neaparat link de la Gametracker, nu am auzit da` el nu stiu cu ce se mananca cand iti faci cont , eu intram pe el ca sa caut servere, nu ma interesat ca sa imi fac cont......si nu mi se pare corect ca am pierdut orele, si ca, atunci cand iti dau mesaj nu raspunzi sau raspunzi foarte greu, inteleg ca esti ocupat cu alte chestii de ale tale, dar incearca cand primesti mesaj si il vezi sa raspunzi, deci atat am avut de zis , daca mi se apoba topicul e bine daca nu eu l.am copiat si mna , bafta la fraguri

Nu tre sa te loghezi. Te duci la gametracker, cauti jocul css, apoi server-ul,iar apoi acolo te cauti dupa nume.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro , uite link si la celalalt nume https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=rotaru cred ca se aduna orele! Bafta!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro


                       reKqc8i.png.461a2417f74ef4140a4ea303f592305c.png                           

                                                   CSS.ELITEROYAL.ORG - GO.ELITEROYAL.ORG - MIX.ELITEROYAL.ORG - ARENA.ELITEROYAL.ORG

                                                                                         Counter-Strike Source - Counter Strike Global Offensive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:respins:

Sa nu te mai vad cu cerere grad pe serveru asta.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...