Jump to content
Kawse iNQ <3

acceptat [Cerere Global Moderator] Razzor :3

Recommended Posts

Cerere Global Moderator - Razzor :3

Statistics: 1.009 posts / 165 topics / since: 25.09.2016 / Admin - css.eliteroyal.ro / Moderator - Stiri Globale

CERINTE: INDEPLINITE!

->  1)Prenume ★ Albert
         2) Varsta ★ 16 ani
         3) Profil Steam ★ steamcommunity/rayzewless
         4) Pe ce server al comunitatii joci mai des ★ Serverul pe care imi petrec cel mai des timpul este: css.eliteroyal.ro (CSS v90)
         5) Motivul care te face sa doresti acest grad ★ Acest grad imi ofera anumite prioritati prin intermediul carora pot
aduce ceva nou pe aceasta comunitate.

         6) Intrebari ★ La moment nu am nici o intrebare, dar daca vor aparea le voi adresa colegilor din STAFF.

Apreciez orice parere, importa gestul!


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , foarte activ , de treaba , si stie cum sa se comporte cu lumea.


                         "Life isn't about finding yourself , life is about creating yours"

 BPcm8eA.png Respectă și vei fii respectat. 
1122.gif

 Instagram : yung_mihai 
 Twitter : woah  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Un pro cu indulgenta. Tinand cont ca ai plecat de multe ori de pe aici.

@PAgcyBw.pngRay/NE @8lW0SkF.pngConstantinBoss @5I3ajds.pngty.urtos @PAgcyBw.pngVladAndrew @PAgcyBw.pngMr.Ted❤✘Pufulet @uGeBMLv.pngDybloX  @k9qPJtg.pngDanielos Tudozeus  @k9qPJtg.pngBluEEEEE 

@k9qPJtg.pngDUMBASS_RO @k9qPJtg.pngMikael Asteptam opiniile voastre de asemenea. Topic-ul are deja 24+ ore.

By Kawse iNQ <3,

Scz ?


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e sectia mea

 

din punctu meu de vedere

:contra1:

 

niti 2 saptamanii te-ai intors

iara vrei grade si drepturi ca dupa o luna sa zici ca pleci sau sa te certi cu igreen si te da iara afara


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

După părerea mea, cel mai ok ar fi să-ți reglezi problemele cu cei din rang-uri administrative și apoi să revii cu o altă cerere. Ai mai fost aici ce-i drept, dar mereu când ai aplicat pentru funcție plecai cu scandal, provocând și adresând înjurii către capul forum-ului. 

By Kawse iNQ <3,

Ultima oara plecand, am avut niste conflicte. Insa peste un timp am revenit si am rezolvat cu iGreen, la randul meu mi-am cerut scuze, iar el a zis ca ma pot intoarce oricand.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...