Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Dolixec.

Rest In Peace - Pvt. Mike

Recommended Posts

Condoleanțe nu l-am cunoscut pe server, dar totusi merita tot respectul chiar si de la cei necunoscuți 

Nu l-am cunoscut. Odihneasca-se in pace 

Condoleante . Sa se odihneasca in pace.

Din păcate , asa este , in ziua de azi tot mai multi factori incep să ne omoare incetul cu incetul , am jucat de cateva ori cu el pe ambele servere ,nu am ce să mai spun decât Condoleante familiei indurerate si să se odihnească in pace ! 

Guest

Nu pot sa il vorbesc de rau pe acest om nici daca asi vrea nu am sa zic ceva despre el. O fost un baiat super un prieten adevarat un camarad care o sa ii duc dor. Condoleanțe familie si chiar mi se rupe inima când vad ca ai lasat un gol intre noi. 

Nu te vom uita niciodata Mike un om de nota 10 un prieten adevărat. Mereu vei ramane in inimile noastre 

6 hours ago, Nellu said:

Nu il  cunosc dar Condoleanțe familiei...

Ps: Cati ani are macar?

21 de ani avea.