Jump to content

Recommended Posts

Descrierea propunerii - Propun ca sa se infiinteze un nou grad si anume gradul de "REPORTER" culoare gradului sa fie acesta,  cu acest grad, reporterii comunitatii EliteRoyal vor putea interoga anumite persoane care vor dori printr-o cerere, cererea se va face intr-o noua 'partitie' de preferat la OFF-TOPIC, acolo doresc sa se adauge subforumurile: 
  • Regulament
  • Anunturi
  • Interziuri
  • Cerere interviu
  • Cerere Grad Reporter

Interviurile se vor face in topic, ca un fel de 'messenger' 

Un reply va fi intrebarea pusa de reporter si celalalt reply va fi raspunsul intervievatului.

 

Imagini, demo sau link (optional) -
Beneficiile - Vom putea dezvolta cat de cat comunitatea si vom putea afla mai multe despre persoanele care doresc.
Alte precizari - Daca nu vor fi cei cu gradulul de   @Uxsutw8.pngDesigner  si  @9D6DcCT.pngDesigner Superior  disponibili voi incerca eu si poate ma vor ajuta si altii sa incerc sa fac logourile pentru grade.
 

  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Poate sunt eu prost, nu neg astan, dar consider ca ai fi putut explica mai bine 

 

In legatura cu acest grad nu prea ii vad rostul, adica unele informatii le poti vedea pe profil 


f5Nqr7D.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, BluEEEEE said:

Poate sunt eu prost, nu neg astan, dar consider ca ai fi putut explica mai bine 

 

In legatura cu acest grad nu prea ii vad rostul, adica unele informatii le poti vedea pe profil 

 

Just now, DoMiNiC said:
Interviurile se vor face in topic, ca un fel de 'messenger' 

Un reply va fi intrebarea pusa de reporter si celalalt reply va fi raspunsul intervievatului.

 

Imagini, demo sau link (optional) -
 
 

ce n-ai inteles din explicatii? da-mi PM pe discord daca vrei sa-ti explic mai bine


  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ma reporter ar fi fost bun sa faca reportaje/interogatii sa zicem asa de exemplu la admini care au dat ban unui player iar acesta sa fac cerere unban reclamatii etc sa faca un reportaj despre reclamatie alea alea daca te refereai la ce spun si eu aici pro. Altfel contra nu prea ii vedem rostul cum a menționat blue putem vedea o descriere dar sa spunem partea mea in descriere nu raspunde la intrebari de genul motivul banului si raspunsul acestuia. Nu stiu ce sa spun. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1. Presupun că prezentările își pot face bagajul în cazul în care această categorie va fi acceptată.

2. E boring să pui aceleași întrebări fiecărei persoane.

3. Marea majoritate a staff-ului deja se cunosc între ei. Nu văd un beneficiu așa mare.

Razzor s-a chinuit cu interviuri, n-a avut mare succes. Suntem totuși un forum de gaming, nu suntem News Reporters de pe SAMP și nici Andreea Esca nu suntem.

 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, kurT. # DLX said:

1. Presupun că prezentările își pot face bagajul în cazul în care această categorie vnu suntem News Reporters de pe SAMP și nici Andreea Esca nu suntem.

 

Mai stii? :))


  ❤️ 
| 210193?type=medium |

Steam Profile badge for ໓h໐๓: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

1802162658_MYDIS.gif.2fc65044f3023ebc69745bd268cbe7f2.gif
#tellmystory

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

poti face un topic aici in discutii libere si sa-i dai pin si sa faci acolo interviuri cate vrei ?

tc. 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...