Jump to content
Alătură-te și tu grupului nostru de steam și grupului de facebook și nu uita să ne dai un like la pagina de facebook :) Read more... ×
Înainte de a începe navigarea pe forum te rugam să citești regulamentul general al comunității pentru a evita situații neplacute! Read more... ×

Salut vizitatorule!

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

Salut vizitatorule!

Guest Image

Salutare prietene, bine ai venit în casa familiei roiale, noi suntem o elită unită și ne ajutăm reciproc.
Noi stăm mereu cu brațele deschise si acceptăm membri noi in familia noastră.
Te asigurăm că daca ești un om care știe ce inseamnă stima și bunul simț atunci o sa te incadrezi perfect in ELITEROYAL.
Alatură-te acum de noi și nu uita ca dupa crearea contului vei primi o confirmare pe mail in Inbox sau Spam.

*VIP* Darkness

acceptat Cerere Helper *VIP* Darkness

Recommended Posts

• Nume, prenume: Badescu Sorin
  • Varsta:  15
  • Nickname din joc:  *VIP* Darkness
  • Cu ce nume ai mai jucat:  Sorin
  • Steam ID [folositihttps://steamidfinder.com/]: 1752152002
  • Profil steam:Nu am sorry
  • Experienta sourcemod: am ceva 
  • De ce doresti acest grad [aduceti argumente motivante]: Să continui să ajut servărul 
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server]: de cand s-o facut
  • Esti activ pe serverul de discord [click]  Da
  • Gradul dorit [click] -   Helper
  • Faci parte din grupul de facebook [click] - Da , cred
  • Faci parte din grupul de steam [click] - Da
  • Link cu prezentare [click]   
  • Link cu poza cand scrii !active si apesi pe 1 -    https://imgur.com/a/n324hFx                                                       
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 

Intrebari de test..

1. Ce comanda folositi pentru a balanta echipele si in ce caz o folositi? -  !swmenu , se foloseste in cazul in care echipele nu sunt echilibrate.
  2. Cum trebuie sa te comporti cu lumea? - Trebuie să ai un comportament exemplar pentru jucatori.
  3. Cum procedezi atunci cand cineva vorbeste despre alt server? - !silence nume 10080 reclama
  4. Ce trebuie sa faci daca suspectezi pe cineva de cod? -  II faci un demo 
  5. Cum se face un demo si in ce caz se face demo? - un demo se realizează prin comanda scrisăă in CONSOLĂ  , , ,   record " nume"   si ca să opresti demo-ul scrii tot in CONSOLĂ "STOP"
  6. Ce se intampla daca nu lasi parerea la trei cereri? -PRIMESTI REMOVE ! 
  7. Ce se intampla daca nu ai activitate zilnica pe server? - Iti poti pierde gradul detinut /VIP-ul
Edited by *VIP* Darkness

Hai ma pro sa-i dam o sansa ca a avut rabdare daca ai mai facut prezentare nu e nevoie sa faci alta. Fi mai activ. 

Eu zic pro ca ar merita o șansă 

Contra garantat nu ai orele ala e un print vechi

1 oră în urmă, DybloX a spus:

Contra garantat nu ai orele ala e un print vechi

Se poate verifica revin cu edit si iti voi spune dca e acelasi print

Edit print-ul e recent facut nu a mai fost utilizat iar orele le are penteu grad deoarece era la fel de activ ca si daudecadenetu. Decizia e a ta eu doar am tinut sa te Informez. 

Pro cu indulgenta!

@SupremeAnto mai verifica o data printul e facut cand era dau de cade netu pe sv aka prietenul lui care a luat helper si la o zi a fost prins cu aim

23 minutes ago, DybloX said:

@SupremeAnto mai verifica o data printul e facut cand era dau de cade netu pe sv aka prietenul lui care a luat helper si la o zi a fost prins cu aim

Lol, adevarat!

@*VIP* Darkness 

pune te rog o poza actuala cu orele, chiar daca inca nu ai 10, nu e problema, pune sa vad cate ai acum si cate iti mai trebuie si o sa las cererea deschisa pana faci cele 10 ore..

Baiatu chiar are atatea ore, nu e de la alta cerere.

Acceptat - helper.

Primesti o sansa, sper sa o folosesti cu cap, bine ai venit in staff.

@*VIP* Darkness am nevoie de steam idu tau, daca nu ai cssu pe steam atunci roaga un admin sa scrie sm_users in consola sa-ti spuna steam idul si lasa-l aici.

Desigur, acesta este steam id-ul pe care l-ai cerut. O zi faina iti doresc!

STEAM_0:0:876076001

Acum 6 minute, *VIP* Darkness a spus:

Desigur, acesta este steam id-ul pe care l-ai cerut. O zi faina iti doresc!

STEAM_0:0:876076001

Cu placere si felicitări! 

tc.

Guest
This topic is now closed to further replies.