Jump to content

Recommended Posts

@9D6DcCT.pngRelux mane, poti te rog sa faci un rank cu ARENA Staff sau cineva care se pricepe la design? trebuie cat mai urgent pentru ca astia de pe arena deja ma enerveaza rau pentru ca in fiecare zi vad vreo postare la cererile de grad pe go.eliteroyal.ro sau pe css si mereu le fac ss sa se uite unde posteaza, sa vada ca acolo nu e arena, chiar eri dupa ce am dat mention la grupul csgo staff am scris go.eliteroyal.ro ca sa vada cei de pe arena ca nu trebuie sa posteze acolo  si oricum s-a gasit unu sa lase parere acolo, e enervant lucru asta si ca sa nu ma enervez intr-o zi sa-i scot gradu la vreo unu avem nevoie de rankul arena staff. Daca poti sa-l faci azi ar fi perfect.

ps: si cel de CSGO Staff redenumeste-l te rog in GO Staff


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Relux mane, foloseste psd de la rankul cu ex-staff ca sa nu pierzi timp, ca iconita in stanga poti pune pe cea actuala de la csgo staff pentru ambele (go si arena)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu stiu ce zici tu. Ca doar nu ma apucam sa fac iar rankurile. Dar intrebarea e cum crezi ca o sa le fac daca sunt la munca aproape in fiecare zi si bag mult de ma distrug. Iar seara cand vin is mort, trebuie sa dorm pentru a doua zi cand trebuie sa merg iar la munca. Nu am timp de nici-un rank acum. Vezi cine mai e pe forumul asta ca mai sunt oameni care stiu sa faca. Eu chiar nu pot momentan. 


Fv1GfRM.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 3 minute, Relux a spus:

Eu stiu ce zici tu. Ca doar nu ma apucam sa fac iar rankurile. Dar intrebarea e cum crezi ca o sa le fac daca sunt la munca aproape in fiecare zi si bag mult de ma distrug. Iar seara cand vin is mort, trebuie sa dorm pentru a doua zi cand trebuie sa merg iar la munca. Nu am timp de nici-un rank acum. Vezi cine mai e pe forumul asta ca mai sunt oameni care stiu sa faca. Eu chiar nu pot momentan. 

Ma pricep destul de bine in Photoshop.

Poate rezolv eu ceva.


hgt5Swk.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 9 minute, Weed. a spus:

Ma pricep destul de bine in Photoshop.

Poate rezolv eu ceva.

Daca sti dimensiunile ca cele de pe forum si utilizezi cum a spus green cel de la ex staff ar trebuii sa iti fie usor. 


 

z55Pe3P.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 4 ore, Anto'.' a spus:

Daca sti dimensiunile ca cele de pe forum si utilizezi cum a spus green cel de la ex staff ar trebuii sa iti fie usor. 

nu e asa usor cum zici tu pentru ca el probabil nu are psd-ul de la ex-staff


76561197985872903.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, Weed. said:

Daca imi da @9D6DcCT.pngRelux dimensiunile, o fac eu.

Poti afla dimensiunile descarcand gif-ul de pe forum si deschizandu-l in ps. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Dolixec. said:

Parca Daniel @uGeBMLv.pngB R Ø N X  facuse acum cativa ani un re-edit la nu stiu ce grad. Nu mai detii tu PSD-ul?

Facusem badge-ul pentru donator. Inca mai am PSD-ul la asta. Poate reusesc sa-l editez asa cum trebuie. Acum sa vad daca reusesc sa gasesc installer-ul de la PS ca-mi da eroare cand il deschid.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, B R Ø N X said:

Facusem badge-ul pentru donator. Inca mai am PSD-ul la asta. Poate reusesc sa-l editez asa cum trebuie. Acum sa vad daca reusesc sa gasesc installer-ul de la PS ca-mi da eroare cand il deschid.

Dă-mi mie PSD-ul.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

56 minutes ago, Dolixec. said:

Dă-mi mie PSD-ul.

Am reusit sa fac gif-ul dar antivirusul s-a gandit sa dea scan in tot timpul asta si cand aproape am terminat mi-a dar rr la pc... 😕

EDIT:

@2855khh.pngiGreen

thnZOMD.gif

5mrRjrc.gif SAU fAmZ94j.gif


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/10/2019 at 1:19 PM, B R Ø N X said:

Am reusit sa fac gif-ul dar antivirusul s-a gandit sa dea scan in tot timpul asta si cand aproape am terminat mi-a dar rr la pc... 😕

EDIT:

@2855khh.pngiGreen

thnZOMD.gif

5mrRjrc.gif SAU fAmZ94j.gif

foarte tare mane, respect.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...