Jump to content
HAZE.

Scuzele mele fata de eliteroyal !

Recommended Posts

Salut comunitatea eliteroyal . Ma numesc ionut , toti ma stiu de pe v34 in mare .

Sunt in aceasta comunitate din anul 2014 . Alex ma cunoaste . am facut parte din ELITEROYAL grupa de baza cat si TURBOGEN , un al doilea clan pentru war uri cine e vechi stie . 

Am facut acest topic mai mult pentru a imi cere scuze fata de stafful de pe v34 in mare parte lui @5wzSS6J.pngTibi  @eVEPzM7.pngZappy  si tuturor adminiilor . stiu e urat nu sunt asa cum credeti voi cu nasul pe sus si asa mai departe . dar imi asum ceea ce am facut si d-aia am facut acest topic.

Indiferent ca nu voi lua unban am facut pentru a imi cere scuze fata de voi . va rog sa ma iertati pentru vorbele spuse. nu trebuie sa ne certam . suntem intr-o comunitate frumoasa de atatia ani. Va rog inca odata imi cer scuze !

O seara frumoasa va doresc !  @2855khh.pngiGreen @8lW0SkF.pngConstantinBoss 


.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sper ca pe viitor sa ti dai seama ca nu e frumos sa vorbesti de alti oameni in lipsa lor. Plus ca ai fost si tu admin pe sv si nu cred ca iti convenea sa te vorbeasca altii de rau in lipsa ta! Eu nu am nimic cu tine! 🙂


 

uZlGCzx.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Salut, pentru ca ti ai cerut scuze fata de întreaga comunitate am sa ți scot ban-ul, dar pe viitor, fi mai atent! 


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ce caru' meu mă, te-ai dat pe d-alea emotive? I-auzi ce le dă Ionuț pensatu' de la Bucale. Adevărat că jucăm și noi zilele astea?


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa da, asa da, gl & hf


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...