Jump to content
focuspocus

Curriculum vitae

Recommended Posts

Salut,

Numele meu este Doru și sunt șofer pe o autobasculantă. Am (hide) ani, născut la Sighetul Marmației. În timpul liber, scot mașina din garaj și o duc în oraș. Din când in când mai bag un Counter-Strike: Source...

Având în vedere, cele mai spuse mai sus, mai am doar un anunț de făcut:

Vând Golf 4 1.9 TDI (ALH- cel mai fibail motor pus vreodată pe-o mașină). Nu bate, Nu troncăne, are toate actele la zi și schimburile făcute la timp. Mașina a fost deținută de către bunica mea, aceasta mergând doar până la alimentară(500m), drept pentru care venea in marșarier până în garaj acasă. Accept orice test autorizat, putem merge și la reprezentanță dacă e nevoie.

Pentru mai multe detalii, mă puteți găsi la penthouse-ul meu din București lângă Parcul Herăstrău, pe o stradă privată lângă Le Club Nr. 5.

PS: O permisiune la chatul general dacă se poate.


Semnătură

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma gândeam la una ca asta ! Diles 😂😂😂😂😂


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

am un a4 din 96, daca te int, dau si diferenta daca e nevoie, adus din germania, condus de un preot mergea cu el doar la biserica duminica, 300 m


𝓘'𝓶 𝓷𝓸𝓽 𝓽𝓸𝓽𝓪𝓵𝓵𝔂 𝓾𝓼𝓮𝓵𝓮𝓼𝓼. 𝓘 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓾𝓼𝓮𝓭 𝓪𝓼 𝓪 𝓫𝓪𝓭 𝓮𝔁𝓪𝓶𝓹𝓵𝓮!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@DumiSky bine ai venit

:welcome:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, focuspocus said:

Salut,

Numele meu este Doru și sunt șofer pe o autobasculantă. Am (hide) ani, născut la Sighetul Marmației. În timpul liber, scot mașina din garaj și o duc în oraș. Din când in când mai bag un Counter-Strike: Source...

Având în vedere, cele mai spuse mai sus, mai am doar un anunț de făcut:

Vând Golf 4 1.9 TDI (ALH- cel mai fibail motor pus vreodată pe-o mașină). Nu bate, Nu troncăne, are toate actele la zi și schimburile făcute la timp. Mașina a fost deținută de către bunica mea, aceasta mergând doar până la alimentară(500m), drept pentru care venea in marșarier până în garaj acasă. Accept orice test autorizat, putem merge și la reprezentanță dacă e nevoie.

Pentru mai multe detalii, mă puteți găsi la penthouse-ul meu din București lângă Parcul Herăstrău, pe o stradă privată lângă Le Club Nr. 5.

PS: O permisiune la chatul general dacă se poate.

golful paote fi cumparat in iteme de cs?


16 ani , am peste 10 ore si vreau admin xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...