Jump to content
Sign in to follow this  
Artamess

[Retragere] Artamess

Recommended Posts

Nume Designer: Artamess


Motive: Dupa cum bine vedeti in ultima vreme echipa de designeri e alcatuita din mine si Mihai ( care e plecat de acasa in caz ca nu stiati). Asta nu e o echipa. Se primesc cereri ca eu singura sa le raspund dupa care mutli nici nu se mai obosesc sa isi aleaga ce vor  ( nu de parca ar avea de ales) sa dea o nota si un mersi la final ( e optional, desigur)  dar cand e vorba de urlat dupa designeri ca unde sunt ei toti au gura mare. Nu mai vreau sa imi pierd timpul cu asa cereri ca la urma sa inchid topicurle intr-un mod atat de sec. Nu vreau sa iau peste picior pe nimeni ca nu are bun simt, nu e treaba mea sa responsabilizez pe cei din comunitate. 


Alte precizări:  Nu am vrut sa ma alaturi "echipei" de design de dragul rankului ci cativa dintre voi m-ati atrans cu entuziasmul vostru si am zis ca mi-as dori si eu sa fac parte in asa echipa... avand in vedere ca am ramas eu si cu mine in momentul de fata iar nimeni nu mai vrea sa se alature chiar daca ar putea  ( dar na, orgoliul asta) prefer sa  ma scap si eu de un gand in plus. Imi pare rau in cazul in care ca si designer nu mi-am facut vreodata datoria ori nu v-am oferit raspunsul dorit la cereri, dar ca orice om am si eu limitele mele.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Artamess, o sa pun anunt pe servere ca cautam designeri si o sa fie mai multi, sper ca pana atunci sa-ti schimbi parerea pentru ca esti un designer de 5 stele, si ar fi pacat sa te lasi de asta, eu chiar acum o sa postez anunt pe servere ca cautam designeri pentru comunitate.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vorbeste cu Wiki ca el pune gradele de designeri.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...