Jump to content
Sign in to follow this  
Sukaru

Cerere GuardiaNN

Recommended Posts

Nume:Cezar
Prenume:sniki
Varsta:15
Experienta de moderator:2 ani
Motiv:Vreau s-a ajut forumu, sunt activ si te treaba :D
La ce categorie vrei moderator: La desing-zone
Ce face un moderator pe un forum?:Un moderator pe forum ajuta pe altii, nu face spam, mentine curatenia
Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat :D


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. Ce a făcut Wiki aici nu o să reușească nimeni să depășească,dar oricum nu despre a depăși pe cineva ci despre a putea face față gradului,iar acum să fim sinceri,nu ai nici experiență și nici maturitatea necesară.Oricum la design zone sper să îl convingem pe @@WiKi™ să revină asupra deciziei.Scuze Flash dar trebuie să fim obiectivi.


76561198168526277.png

For hatters

wL8wpoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noname vrei sa spui ca nu stiu sa scriu corect :))? Si cam cand am injurat eu ma rog ?

Cica nu-s bun la nimic , ca stii tu al dq de bn :))))


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu vreau sa fiu in locul lui @@WiKi™ eu vreau doar sa ajut design zone

Poti sa ajuti si cu gradul de designer la aceasta sectiunea,doar ca trebuie sa sti cum,si nu prea vad asta,daca vrei sa ajuti ceva o faci si fara o functie anume.Faci tot posibilul.

Eu zic ca la acea sectiune trebuie pus cineva cu experienta in photoshop mai mult decat buna,imaginatie multa sa poata crea,si mai ales ce e cel mai important,maturitate.De ce?:Sa aiba totul sub control,cu varsta treci prin multe situatii prin care doar tu poti sa le depasesti,fara sa te ajute cineva.De asta as propune pentru aceasta functie pe @@Artamess :pentru ca:are ani si experienta foarte buna in photoshop,are si peste 20 de ani...sau o a doua varianta este @@Addicted ,o demonstrat ca este in stare pt asta.(la fel ca Artamess)

Este doar parerea mea si cred ca am dat si niste motive bune,pt mine sunt doar unele din motive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varsta minima pentru moderator 18 ani.

 

:resp:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...