Jump to content
Sign in to follow this  
XprOback^

Demo-Pareri !

Recommended Posts

Salut,am sa las aici un link cu un demo facut unui player pe mapa de_dust2_onlya.

http://www67.zippyshare.com/v/6nSMe82l/file.html​

Uitati-va cu sv_cheats 1 si r_drawothermodels 2 pentru texturi.

Astept parerile voastre,in special a celor care se pricep,nu este nevoie de comentarii inutile,pentru ca stiu sigur ca nu joaca curat,doar vreau si parerea voastra.


s9EvXxh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu poti posta asta la discutiile serverului? N-ai citit regulament discutii libere? Pe langa asta mai ai si gmod, muta topicu unde trebuie.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu incerc sa ma scot ... Vreau doar sa zic ca ,cand am momentu va crap , la tine pe fragmovie nu sar putea spune ca ai cod noflash ??? Aaa... Da? Atunci???


76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

We, se vede clar ca e cod,vorbeai intr'una pe K,si cand erai pe mid si cand erai pe lung,era imposibil sa stii,stai calm ca nu suntem noi prosti,poate scapi de data asta,dar la urmatoarea te asigur eu ca o sa zbori,nu face pe nestiutorul ca stii destul de clar care e situatia,se observa de la o posta.


s9EvXxh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

LolYou , eu tin cu dreptatea ! eu unul consider ca joci cu wall , se vede cum dai , mam chinuit  cu xproback sa incercam sa dezvaluim ca ai wall nimeni nu crede ca ai wall , de ce ? le esti bun prieten , dar in gandul lor sigur aproape toti recunosc ! Desii le e frica intr-un fel sau altul ca o sa te piarda ! Asta e parerea mea 


Skype : Addicte.d

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:)) Nici eu nu am UCP ! Dar mia facut controale si xpro si mai multi , bine cu controlul e o poveste in ziua de azi poti ascunde orice , mie chiar nu imi merge UCP si nu stiu cum sa rezolv chestia asta , astfel jucam doar pe UCP ! 


Skype : Addicte.d

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Is curios ce o sa zică cs laur xD


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Is curios ce o sa zică cs laur xD

ca am cod asta o sa zica dejavu de acum un an

si ce ma ?? nam ucp dute si culcate ca din cauza lui lam downloadat si avea virusi si joc de pe ucp 8.4 ca lam downloadat ca sa joc la concurs cu anonim  green mo ajutat sal instalez ca nu mi merea mie nush ce . da am wall si pe ucp 8.4 eu lam facut wallu chiar daca nu exista coduri  pt ucp 8.4 

si cui ii e frica de mine ma ? esti nebun ?  da ce am mama avocat si tata politist ? @@cristi111 :)))


76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

serios virusi ? :) foarte interesant am antivirus spus asa si mie nu mi-a zis ca am virusi dar na eu zic sa nu mai bati atata campii ca nu are nici un rost totu e alb negru in fata ta prin demoul ala .... Eu zic sa se mai uite mai multi admini sa vada si ei si sa vedem o parere nu doar 2-3 sa fie 7-8 ca asa totu e mai corect din punctu meu de vedere , mai bine sa zici adevaru ca asa macar esti corect si vedem noi ce pedeapsa ai lua sa decidem cativa admini , ca na ai fost membru bun si meriti si alta sansa o parere a mea nush ce zice-ti voi "nu tu LOLYOU"


                                                                     afo3i07m22elh1bzg.jpg 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

ca am cod asta o sa zica dejavu de acum un an

si ce ma ?? nam ucp dute si culcate ca din cauza lui lam downloadat si avea virusi si joc de pe ucp 8.4 ca lam downloadat ca sa joc la concurs cu anonim  green mo ajutat sal instalez ca nu mi merea mie nush ce . da am wall si pe ucp 8.4 eu lam facut wallu chiar daca nu exista coduri  pt ucp 8.4 

si cui ii e frica de mine ma ? esti nebun ?  da ce am mama avocat si tata politist ? @@cristi111 :)))

Da ma ai :D,nu m-am uitat pe demo,dar cred ca nu ar avea wall pe ucp..


1z1cl5i.gif

I'm only One :)

fyk7k3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...