Jump to content
Sign in to follow this  
Addicted

Ranguri by Addicted

Recommended Posts

Sunt mai frumoase ca cele de acum. Poate acum va mai razganditi ca merita sa schimbati stilul la rankuri, data trecuta s-a insistat sa fie asemenatoare *faceplam*.

God job, original, simplu si frumos.  :)

 

P.S.: Imi aduci pofta sa ma apuc si eu din nou sa invat lucruri noi...macar asa am cu cine ma sfatui in PS... nu doar sa primesc pareri de "pro". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoase. Ar merita sa se schimbe, desi ar trebui un mic retus la acele stelute :)


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lel, abea acum am obervat si eu @@Rex, buna observatie!

@@Addicted stelutele nu is facute bine, uite-te atent si vezi ca is "ciobite", retuseaza ca sa fie perfect. 

M-am uitat mai in detaliu la fiecare, observatii:

 

- "banda" aceea verticala care trece peste rank pentru efectul de stralucire nu e identic la toate:

    La unele ii alba la altele e grii, setarea lor ca si viteza nu e identica, vezi diferenta dintre CO-Administrator si S.MOD.

- La rankul banned: 

Litera B are in coltul de sus, stanga o pata alba, retuseaza.

 

- La rankul Donator ai uitat brushul peste ELite Royal.

 

Opinie proprie: Nu vad sa fie necesara "pata de culoare" peste Elite Royal. E mai elegant fara. :)

 

P.S: Rank nu "Rang" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eliteroyal trebuie sa fie intr-un rând


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Addicted E propriul tau topic cu creatii daca ai nevoie de observatii lei vei primii cel mai bine aici din mai multe prespective.

Nu ti-a cerut nimeni sa postezi creatii perfecte, dar nu te umfla in pene cand alti iti atrag atentia asupra unor elemente cu anumite greseli.

In loc sa fi recunoscator ca primesti observatii constructive si nu de genul cum primeam eu ( " mai ai de invatat") te-ai bosumflat.

Fain asa, promit ca nu ma mai bag in treburile altora, fie de la mine liniste si pace. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...