Jump to content
Sign in to follow this  
VeryIpsum

[Prezentare] VeryIpsum

Recommended Posts

Nume Real: Andone Emilian
Vârsta: 16
Locația: Iași, România
Ocupație: Web Developer/Designer
De unde ai aflat de EliteRoyal?: Domnul Goagăl
De ce ai ales EliteRoyal?: Mi-a plăcut atmosfera de pe serverul de CSS la nebunie, foarte lejer și în majoritatea cazurilor prietenoasă : )
Ce parare ai despre comunitate?: E mișto, evident condusă de un staff cu multă experiență
Pe ce server al comunitatii joci?: css.eliteroyal.ro
Cu ce nume joci?: MrCamperiNO
Interese: Web design, programare și gajici
Ai vreo propunere?: S-o țineți lafel de bine ca până acum
O descriere a ta: Sunt un spirit independent și permanent contradictoriu, spune-mi un lucru și există șanse să te contrazic. Îmi plac dezbaterile, de orice fel, în majoritatea cazurilor mă prezint cu argumente irefutabile reușind să îmi aduc partenerul de discuție/dezbatere/ceartă(mai rar) într-o zonă favorabilă mie, unde orice argument adus de oponent devine invalid. Sunt pe scurt un nerd de primă clasă, îmi place să construiesc pagini web de tot felul (mă dau și eu mare că am fost angajat vara asta de trei ori), îmi place să fac aplicații de desktop în principal în .NET și C# alte limbaje de programare nu am învățat încă.
În ciuda cunoștiințelor mele relativ avansate în domeniul IT am ales să mă duc la un liceu cu profil de filologie, o altă pasiune de a mea fiind filosofia și logica.
Nu ies foarte des din casă, cum ar fi de bănuit, maxim de 2-3 ori într-o săptămână (în timplul școlii) iar în vacanță ies cu gajișile că nu mă lasă în pace.
Am vreo 8 pisici și 4 câini (locuiesc la vilă), am și vreo 15 pești.
O poza cu tine (optional): http://veryipsum.tk/Images/altele/IMG_20150904_15134322.png
Alte precizări?: Sper că nu se consideră reclamă dacă mi-am hostat imaginea la mine pe pagină.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume Real: Andone Emilian

Vârsta: 16

Locația: Iași, România

Ocupație: Web Developer/Designer

De unde ai aflat de EliteRoyal?: Domnul Goagăl

De ce ai ales EliteRoyal?: Mi-a plăcut atmosfera de pe serverul de CSS la nebunie, foarte lejer și în majoritatea cazurilor prietenoasă : )

Ce parare ai despre comunitate?: E mișto, evident condusă de un staff cu multă experiență

Pe ce server al comunitatii joci?: css.eliteroyal.ro

Cu ce nume joci?: MrCamperiNO

Interese: Web design, programare și gajici

Ai vreo propunere?: S-o țineți lafel de bine ca până acum

O descriere a ta: Sunt un spirit independent și permanent contradictoriu, spune-mi un lucru și există șanse să te contrazic. Îmi plac dezbaterile, de orice fel, în majoritatea cazurilor mă prezint cu argumente irefutabile reușind să îmi aduc partenerul de discuție/dezbatere/ceartă(mai rar) într-o zonă favorabilă mie, unde orice argument adus de oponent devine invalid. Sunt pe scurt un nerd de primă clasă, îmi place să construiesc pagini web de tot felul (mă dau și eu mare că am fost angajat vara asta de trei ori), îmi place să fac aplicații de desktop în principal în .NET și C# alte limbaje de programare nu am învățat încă.

În ciuda cunoștiințelor mele relativ avansate în domeniul IT am ales să mă duc la un liceu cu profil de filologie, o altă pasiune de a mea fiind filosofia și logica.

Nu ies foarte des din casă, cum ar fi de bănuit, maxim de 2-3 ori într-o săptămână (în timplul școlii) iar în vacanță ies cu gajișile că nu mă lasă în pace.

Am vreo 8 pisici și 4 câini (locuiesc la vilă), am și vreo 15 pești.

O poza cu tine (optional): http://veryipsum.tk/Images/altele/IMG_20150904_15134322.png

Alte precizări?: Sper că nu se consideră reclamă dacă mi-am hostat imaginea la mine pe pagină.

 

Welcome and Have Fun

Se consideră spam , orce adresă web care nu are legătură cu EliteRoyal.Ro.

Mă mir că nu ai pagina codată , orcine poate ”imprumuta” ce ai tu pe site.In fine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in comunitatea noastra, dupa descriere pari interesant si sa stii ca in comunitate am nevoie de oameni care au experienta in domeniul IT. Daca ai steam adauga-ma: http://steamcommunity.com/id/igreen_elitesau skype: join_orange


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...