Jump to content
Sign in to follow this  
impodobestebradul

Prezentare impodobestebradul

Recommended Posts

Nume Real: Gabi Panculescu

Vârsta: 23

Locația: Constanta

Ocupație: student la medicina

De unde ai aflat de EliteRoyal?: l am gasit intamplator

De ce ai ales EliteRoyal? Jucatori buni, civilizati, atmosfera placuta pe server

Ce parere ai despre comunitate?: Foarte buna, totul este bine pus la punct si se simte ca fiecarui membru ii face placere sa se afle aici

Pe ce server al comunitatii joci?Eliteroyal.ro

Cu ce nume joci? impodobestebradul

Interese: sa ma autodepasesc pe zi ce trece

Ai vreo propunere?: sa nu dispara pasiunea pt joc si sa intretinem in continuare spiritul pozitiv pe server

O descriere a ta: imi plac putine lucruri dar bune, printre ele css si marea pasiune: masinile

O poza cu tine (optional):

Alte precizări?: sunt deschis la orice discutie pt a imi completa eventual prezentarea :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome!


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome and Have Fun! (da cum a zis si Xprobut de ce asa tarziu cu prezentarea? Nu erai sigur ca o sa ramai? :D )

@@noname0/ , Chiar e nevoie să ne copiem între noi ?

Văd că mai toată lumea o folosește de când am zis.o eu pe forum :3..mă rog.

 

 

Nume Real: Gabi Panculescu

Vârsta: 23

Locația: Constanta

Ocupație: student la medicina

De unde ai aflat de EliteRoyal?: l am gasit intamplator

De ce ai ales EliteRoyal? Jucatori buni, civilizati, atmosfera placuta pe server

Ce parere ai despre comunitate?: Foarte buna, totul este bine pus la punct si se simte ca fiecarui membru ii face placere sa se afle aici

Pe ce server al comunitatii joci?Eliteroyal.ro

Cu ce nume joci? impodobestebradul

Interese: sa ma autodepasesc pe zi ce trece

Ai vreo propunere?: sa nu dispara pasiunea pt joc si sa intretinem in continuare spiritul pozitiv pe server

O descriere a ta: imi plac putine lucruri dar bune, printre ele css si marea pasiune: masinile

O poza cu tine (optional):

Alte precizări?: sunt deschis la orice discutie pt a imi completa eventual prezentarea :)

 

Ce să-ti zic...bun venit ?..nah..ești deja de mult timp pe aici dar e bine că ai făcut și acuma prezentarea pe forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...