Jump to content
Sign in to follow this  
Marcu'

Grad luat !

Recommended Posts

Aici eu nu pot decat sa-mi apar partea .....am vazut discutia cu http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/3779-ziceti-aici-ce-grad-aveti-pe-server/ ...nuam fost on pentru ca cei care CITESC PUTIN UNELE TOPICUR vad asta http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/3722-probleme-in-familie-liceu/#entry29224 .........acum ce pot face ? Adevarat , este si greseala mea ca nu am vazut aia , dar cand sa o vad daca nu am avut cum sa intru ....? Eu cred ca ori nu am intrat ori am uitat sa ma uit , stand foarte putin din cauza problemelor enumerate. Astept raspuns de la admini si mai ales de la Don XzIbiTz .


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pe viitor fii mai atent, lasa-mi steam idul


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca admin pe server-ul de css sau pe ce server ești , ai datoria să vizitezi zilnic forum-ul și să vezi ce topic-uri importante sunt făcute pentru voi.

Deși  , era bine să fiți anunțați pe skype sau ce folosiți voi de modificările aduse la server/regulament. Să fie organizare, nu să facem topic și lumea să nu știe de el și ai timp 24-48 de ore la dispoziție.

E datoria voastră ca: Fondator , Administrator , etc,  să îi anunțați ce modificări se fac , ca pe viitor să nu fie probleme , plângeri. etc  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@WiKi™ el zice ca-i activ pe forum....cativa au postat acolo si ii aparea la sectiune cand se posteaza de la tema(se schimba culoarea de la sectiune si se ingroasa scrisul,logo din stanga se face verde,etc).

El de ce nu viziteaza sectiunea?

Vrei sa stea cineva prin tw si sa il ducem noi la topicuri si toate astea.Nu stiu daca s-o pus link-ul in conv de pe skype dar multi l-au vazut si fara a fi anuntati personal.

 

Daca nu are el grija de el insusi atunci cine sa aiba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@WiKi™ el zice ca-i activ pe forum....cativa au postat acolo si ii aparea la sectiune cand se posteaza de la tema(se schimba culoarea de la sectiune si se ingroasa scrisul,logo din stanga se face verde,etc).

El de ce nu viziteaza sectiunea?

Vrei sa stea cineva prin tw si sa il ducem noi la topicuri si toate astea.Nu stiu daca s-o pus link-ul in conv de pe skype dar multi l-au vazut si fara a fi anuntati personal.

 

Daca nu are el grija de el insusi atunci cine sa aiba?

 

E datoria lui să viziteze forum-ul , dacă nu îl interesează ...asta e problema lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E datoria lui să viziteze forum-ul , dacă nu îl interesează ...asta e problema lui.

 

 

Nu trebuie sa anuntam pe skype.

 

E obligat sa intre pe forum zilnic.

 

 

@@WiKi™ el zice ca-i activ pe forum....cativa au postat acolo si ii aparea la sectiune cand se posteaza de la tema(se schimba culoarea de la sectiune si se ingroasa scrisul,logo din stanga se face verde,etc).

El de ce nu viziteaza sectiunea?

Vrei sa stea cineva prin tw si sa il ducem noi la topicuri si toate astea.Nu stiu daca s-o pus link-ul in conv de pe skype dar multi l-au vazut si fara a fi anuntati personal.

 

Daca nu are el grija de el insusi atunci cine sa aiba?

ALO , citim tot si atent sau trecem asa printre randuri? Am spus eu ca nu ma intereseaza sa intru pe forum ? Voi macar ati intrat pe link2? Imi pare rau daca nu iau sectiunea de DISCUTII LIBERE IN FIECARE ZI ! Eu intru mai baietii pe forum dar eu ma uit la noile topicuri si daca am timp si la altele , mie unu nu mi-a trecut prin cap sa merg la discutii libere , ma anuntati prin mesaj pe forum , un topic mai important , nu stiu si nu-i treaba mea asta pe faza de cum transimiteti informatia (importanta sau nu ) Ba da nu am prins momentul ala cu sectiunea ma ...asta este , revin , uitati-va la link 2 si mai cugetati putin pe faza cu "nu vrea sa intre" , " nu verifica sectiunea" , "nu-l intereseaza" ( discutii libere nu verific , imi pare rau , de acum sunt mai atent :) , intru pe forum zilnic da nu la ore exacte bai , cat imi permite timpul , am intrat si 2 minute ...nu-mi permitea timpul , sper ca m-am facut inteles si nu am suparat pe nimeni . :*

-Eu nu mai am grad pe v34 ;) , Steam id STEAM_0:1:120556621


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Gata baieti,ciocul mic ca mai are putin si ne si bate.

El e vinovat si tot el are gura mare.Este o vorba @@Marcu" -le

"Capul plecat sabia nu-l taie" dar vad ca mai ai si tu tupeu "jegos" si nu-mi plac astea. :( 

Iti urez succes de acum in =>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata baieti,ciocul mic ca mai are putin si ne si bate.

El e vinovat si tot el are gura mare.Este o vorba @@Marcu" -le

"Capul plecat sabia nu-l taie" dar vad ca mai ai si tu tupeu "jegos" si nu-mi plac astea. :(

Iti urez succes de acum in =>

Unde imi urezi succes ? Daca asta ai inteles tu din mesajul trecut inseamna.........


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Jerry, tu nu ai inteles bine ce a vrut sa zica Marcu, eu il sustin pe Marcu pentru ca l-am inteles foarte bine cum sta treaba.

Marcu, ti-am l asat datele in PM pe forum pentru acces.

TC


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...