Jump to content
Sign in to follow this  
Ràgñàr™

[Cerere] Moderator - BuLLeT

Recommended Posts

■ Nume : Drãgãnescu

■ Prenume : DeNys

■ Vârstã : 29

■ Experientã moderator : 1 an , am avut si pe alte forum-uri moderator

■ Motiv : pentru a ajuta forum-ul cu tot ce este nevoie , si as dori sã fac parte din staff-ul acestei comunitãtii :D , multi sunt foarte de treabã si mã înteleg foarte bine cu ei

■ La ce categorie vrei moderator : elite general , s-au la care se necesitã un moderator competent

■ Ce face un moderator pe forum ? : un moderator are grijã de sectiunea în care este repartizat , sã aibe grijã sã nu se facã spamm off topic , prevenirea limbaj-ului neadecvat / vulgar între membrii .

■ Alte mentiuni : am mai fãcut acum 10 zile încã o cerere multi mi-ati dat o sansã si ati avut încredere in mine si vã multumesc mult , mi-o zis green sã mai fac o cerere si sã-mi acordati încã o sansã si ultima , stiu cã uni nu mã suportati însã îmi pare nespus de rãu dacã v-am supãrat cu ceva , eu vreau sã mã înteleg cu totii .

Stiu cã unii încã îmi spuneti ca am avut grad nu m-am tinut de el dar aia o fost in ttecut acum vreo jum de an , si cã am avut o istorie murdarã cu înjurãturi si alte minuni , dar sã ne gãndim acum pe viitor , sunt activ de treabã , prietenos , cu bunu simt , stiu cã înainte am fost acceptat si primit de ne numãrate ori , însã acum m-am intors pt ultima oara si aici ramân si mai vreau sa aud de v34 de clanuri si alye prostii , tot mai fain in elite îi , css go pe steam , css , fara coduri cu mod mI bun de jucat ..

● Unii stiu ca ma cred un neispravit si un fatalau dupa ce-mi citesc toata cererea insa asta este adevaru-l

● Cu respect Nea BuLLeT forta elite :D , precis iara vreo 2 pro si 10 cu contra :))


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai cam facut cererea prea repede... Trebuia sa mai astepti sa te vada lumea ca te-ai schimbat da eu iti dau PRO!!!(cu speranta ca te-ai schimbat, in caz contrar e ultima sansa!)


 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Multumesc la totii pt pro , chiar cã m-am schimbat acum :)


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat.

 

Moderator a fost adaugat la sub-forumul: Discutii Libere


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...