Jump to content
Sign in to follow this  
xSkyDragon

Acceptat Cerere Helper - xSkyDragon

Recommended Posts

Prenume - George-Marius
Nick -xSkyDragon
Varsta -16
Acces dorit -Admin
Steam id -0:0:1106867383
Poza cu ore - http://imgur.com/xmqvP9j

Ai citit lista de comenzi ? - Da
Ai mai avut admin pe serveru asta -Da
Alte mentiuni -Sper ca voi fi acceptat
Ai pus status pe skype: (public.eliteroyal.ro - v34 admin free) ? -Da


Untitled-1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are 61 de ore cum sa nu fie activ?

Eu cred ca o sa incep sa mai tau din admini ca nu prea vad sa lase pareri la cereri, de unde drk ati invatat sa fiti admini, pe ce kkturi ati jucat pana acum pentru ca cand ma uit ce experienta aveti imi vine sa ma dau cu capu de pereti, n-am zis asa ceva pana acum dar nu mai pot, va plangeti ca jucatorilor nu le place de voi? nu e de mirare, nici macar nu stiti sa va implicati cum se cade la un server si dupa intrebati de ce nu mai aveti gradu. 

 

Cat despre xDragon, inainte sa scrii la grad dorit admin, ai apasat acolo pe click?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai ore suficente pentru accest grad dar din pacate adminul costa 5 euro lunar, sua dai 12 euro permanent, eu is sugerez varianta a doua, nu prea te vad pe sv, te vad din când in când, pro helper!

P.S trebuie sa fii in ELITE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:Contra: Adminul nu mai este free a fost vreo 3 saptamani dar la scos igreen,se ia doar pe baza de donati:D


lGJaEr9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo nu mai inteleg nimic din ce tot vorbiti vad pe sv ca scrie admin free si admin-full nu stiu cat pretu ce frasu meu data trecuta cand am fost admin nu o trebuit sa fiu in Elite (Green eu nu stiam daca sa scriu Helper sau Admin deoarece am fost indus in eroare de la sv -.-)(Scuzele mele vroiam sa scriu helper)


Untitled-1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weeee calm, sa vrei cumpar se pot, pentru cerere trebuie esti in ELITE, sa vrei cumpar detaili join_orange pe skype, puff ai admin pe mix nu pe public,sa vrei cumpar 4 euro 30 zile 9 euro permanent, e ai scrie ca ai avut admin in asta server manu te o vazut cu admin =|

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...