Jump to content
Guest iAngryPain

[Cerere Designer] iAngryPain

Recommended Posts

Guest iAngryPain

  • Nume: iAngryPain

  • Vârsta: 17

Experiență în Photoshop: Nu folosesc photoshop [AE ,GIMP]

Creați EliteRoyal:  La portofoliu

Creați Generale: La portofoliu

Link PSD:  Nu se poate face asa ceva pe ae sau gimp

Link Portofoliu:  http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/4681-portofoliu-iangrypain/

Cu ce software te ocupi:  Adobe AFTER EFFECTS si restul stil gimp [Don't judge]

De ce vrei Designer: Nu vreau sa devin designer principal ,doar o rezerva pentru ca nu ma compar cu @@Artamess sau @@Relux

Alte Precizări: Nimic ,sper sa ma intelegeti ,daca e sa fiu respins asta e ,viata merge mai departe <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din partea mea PRO. Ai unele creatii reusite, altele mai putin, dar totul se rezolva cu timp si rabdare.

Designeri noi is oricand bine veniti. Nu trebuie sa te compari cu mine sau cu Relux, trebuie sa iti gasesti propiul stil de editare, nu poti compara doua stiluri diferite.

Eu urasc sa lucrez in mod afis, adica daca stilul altcuiva ii placut in mod general si al meu trebuie sa fie la fel ca sa fie apreciat. Nu!

 

Sa  te apuci de photoshop cand ai timp si chef, o sa iti placa. Succes. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro si din partea mea !

Dar trebuie sa inveti sa folosesti PS , pe viitor o sa iti fie mult mai usor sa lucrezi in el daca iti place sa ..editezi , sa faci ceva .."interesant" sau sa te "joci"...o sa iti placa..asa am inceput si eu ..prin "joaca" si am inceput sa invat sa il folosesc cat mai mult cand am nevoie de ceva..ca sa nu stau dupa altii si sa ceara si bani dupa !  :lol:  Succesuri  :lol:  :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...