Jump to content
Sign in to follow this  
Marian

Respins Propunere rank

Recommended Posts

Nume pe server: Marian

Propunere: inlocuirea plugin-ului de rank de pe public si xg cu unul care nu-ti reseteaza orele si scorul atunci cand iti schimbi numele

Beneficii: ar fi mai usor de tinut evidenta la ore, ca sa nu stai sa aduni de pe 10 nick-uri diferite, plus ca nu trebuie sa o iei de la capat cu kdr-ul

Alte mentiuni: stiu ca exista un astfel de plugin pentru rank, dar nu mai stiu cum ii zice...daca stie careva, poate sa spuna


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

un admin sau un membru de xg nu poate schimbu num fara avertizare la founder / owner de clan, sau ai grade, nu cred ca trebuie, fost sii bine sa resetat la rank de xg sv 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pai asta se poate pune pe steam id, dar de ce nu l-am pus pe steam id? pentru ca steam id pe v34 se schimba de fiecare data cand o fata are la luna.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ma gandeam ca se poate pune pe steam id. Stiu Pamaj, dar ar fi mai usor pentru playeri in general, nu e vorba de admini sau membri de clan.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intelegi ca daca voi pune pe steam id atunci degeaba vei mai juca la rank. Se schimba foarte des, întelegi?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai eu am acelasi steam id de cand am instalat cs-ul (decembrie), eu stiam ca revemulatorul ala iti da alt steam id la fiecare reinstalare :-?


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai eu am acelasi steam id de cand am instalat cs-ul (decembrie), eu stiam ca revemulatorul ala iti da alt steam id la fiecare reinstalare :-?

Daca reinstalezi windows poate sa se schimbe,


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...