Jump to content
AfGanistaNu

Acceptat Cerere Helper - AfGanistaNu

Recommended Posts

Prenume - Emy

Nick - AfGanistaNu

Acces dorit ( detalii aici ) - Helper.

Steam id - STEAM_0:0:1506672217

Poza cu ore [ scrii in chat statsme si apesi pe 9 ] - http://imgur.com/iP2cNnF

Ore pe gametracker [ click ] - https://www.gametracker.com/player/AfGanistaNu/public.eliteroyal.org:27015/

Stii comenzile de sourcemod? - da

Ai mai avut admin pe serveru asta - DA

Alte mentiuni - Eu am avut si admin-full,dar am laut remove pentru inactivitate,am avut niste probleme la net si am dus viteza si nu am mai putut descarca cs source.A trebuit sa astept o luna pentru a imi baga viteza iar.

Ai pus status pe skype: (public.eliteroyal.org - css v34) ? -DA

Ai adaugat la prieteni pe skype: (join_orange) ? -DA


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ms baieti,asa stiam si eu adica o luna zic ca nu este cine stie ce,dar este ok.Stie el iGreen de ce a luat decizia aceasta,eu ii respect decizia sa.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă ai donat pentru grad , consider că trebuie să-ţi fie înapoiat. Au fost alţii şi mai înactivi ca tine şi tot nu au primit remove.

PRO ADMIN BACK

 

Intelegi ca nu se poate sa dispari o luna si dupa sa revii si sa primesti gradul inapoi, chestia ca a donat nu il ajuta pe nimeni sa scape de regulament sau de remove sau de downgrade. Care sunt admini si mai inactivi si nu au primit remove? is foarte curios.

 

Avganistan acceptat, o sa iti pun rank 2 fiindca nimeni nu s-a plans pe tine si esti un baiat de treaba din ce am vazut  cred ca intelegi ca e imposibil sa pun full la loc, asa or lipsi toti cat vor vrea si vor reveni cu cerere de recuperare grad. Ti-am lasat parola pe privat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...