Jump to content
Sacalul

Acceptat Cerere moderator sacalul

Recommended Posts

  • Nume:Ciubotariu
  • Prenume:Razvan
  • Varsta:17 ani
  • Experienta de moderator:am fost moderator si global moderator 1 luna si ceva
  • Motiv :am acelasi motiv,ca si in cealalta cerere
  • La ce categorie vrei sa fii moderator :public.eliteroyal.org
  • Ce face un moderator pe forum? :are grija de sectiunea pe care o modereaza,editeaza replyurile altora(acelea care sunt aiurea) etc,stiu tot ca am mai fost ;)
  • Alte mentiuni:Stiu ca am facut si am dres pe aici,dar poate imi mai dati o sansa,fiecare ce considera,sanatate!

KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Serios ,moderator ? ,când a fost acel incident ai spus că ție indiferent dacă îți scoate gradul său nu si ca nu te face un grad și acum după nici o săptămână vii și faci cerere? Hai sa fim serioși ce facem aici ,ne mințim pe fata? Da cum a zis akim oricine o a-2-a șansă dar nu așa repede și după ce ai spus ce ai spus atunci..fără supărare dar asta e adevărul..și știu că @@iGreen va lua decizia corecta

Contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serios ,moderator ? ,când a fost acel incident ai spus că ție indiferent dacă îți scoate gradul său nu si ca nu te face un grad și acum după nici o săptămână vii și faci cerere? Hai sa fim serioși ce facem aici ,ne mințim pe fata? Da cum a zis akim oricine o a-2-a șansă dar nu așa repede și după ce ai spus ce ai spus atunci..fără supărare dar asta e adevărul..și știu că @@iGreen va lua decizia corecta

Contra.

Dar nu ma supar,am spus si sus,fiecare ce considera.....nu ma face un grad,dar ce sa fac pe forum ca si membru,ca nu pot face nimic,de activ sunt activ,dar nu am ce sa fac,asta-i adevarul...


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ,  prea devreme ai făcut cerere pentru grad , că nu de mult ai făcut scandal cu câţiva ..


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sacale iti pun gmodu la loc, dar ai grija cum te porti :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...