Jump to content
AfGanistaNu

Acceptat Cerere Moderator - AfGanistaNu

Recommended Posts

  • Nume:Haloiu
  • Prenume:Emy
  • Varsta:17 ani.(fac 18 pe 01 iunie)
  • Experienta de moderator:2 ani si ceva.Am avut si eu forumuri,servere...etc.
  • Motiv :Sa corectez unele greseli,sa sterg topicurile care nu corespund,adica topicurile acelea lasate de unii playeri sa ne faca rau,sa inchid topicurile cand este nevoie si nu se mai discuta...etc.
  • La unele topicuri ce tine de mine in acest moment cu gradul CSS Staff si care pot sa raspund,la unele nu pot sa raspund pentru ca nu sunt admin pe acea categorie(public.eliteroyal.org).Sper sa iau acordati o sansa,si sper sa fiu un moderator exemplu.
  • La ce categorie vrei sa fii moderator :public.eliteroyal.org
  • Ce face un moderator pe forum? :Are grije de tot ce tine de categoria public.eliteroyal.org,adica corecteaza,verifica si raspunde la topicurile lasate de playeri/staff
  • Alte mentiuni:Aici nu am mai fost moderator,dar ma pricep si eu cate de cate,sper sa imi acordati o sansa.Multumesc.

ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro. Sper să îţi dai interesul ca moderator nu ca la css când îţi zic de un codat să zici că sunt alţi admini pe server care pot să se ocupe de el.

Scuze pentru ca zic asa cu "sunt si alti admin pe server" ,dar multi apeleaza la mine pentru ca stiu ca eu nu tin cont de X,y,z.Dau oricine ar fi ,eu dau ban.Multi admin le tine partea "X,y,z" pentru ca sunt prieteni cu ei.Nu dau nume pentru ca nu vreau sa ma cert cu nimeni pe aceasta comunitate si nici pe server.

De asta toti apeleaza la mine gen:"Afganistanu uitate pe X" ...etc.Si eu acum m-am saturat sa tot dau ban,si ban si ban...De asta zic ca sunt si alti admin.Eu ma implic foarte mult cand sunt singurul admin on pe server,cand zice cineva "X wall/aim...etc" ma pun spec si ma uit pe el,sau fac chiar si demo daca este codat,urmat de ban.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro,fii mai activ pe forum.

Zaxx eu zic ca sunt destul de activ pe forum,adica intru ma mai uit la una alta,vad daca sunt cereri sau reclamatii ceva la care pot interveni cu un raspuns.Mai mult de atat nush cum.Poate cu moderatorul pot interveni in mai multe probleme asemanatoare cu cele de mai sus.Adica o sa fiu mai activ atunci, cred ca o sa fac fata lucrurilor.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

,sa sterg topicurile care nu corespund

 

topicurile nu se sterg ci se muta in arhiva.

Nu uita sa pui prefixuri la topicuri, de exemplu Acceptat, Rezolvat, In curs de rezolvare etc etc

 

Acceptat. 

 

Bine ai venit in staff


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...