Jump to content
Sacalul

Retragere Sacalul-Pam,Pam,Pam :))

Recommended Posts

Salut!

 

@@iGreen doresc sa imi scoti gradul,clanul,poti sa ma banezi pe forum si pe server!

 

De ce?va spun imediat!

 

@@iGreen ma retrag pentru ca nu mai suport,ma enervez si nu mai are rost

 

lingaii aia 2 @ si @@Yassir sunt cei mai fericiti ca o tai,gay :D

 

nu ma duc pe al server sau ceva,doar ca nu mai stau

 

si @@iGreen tu nu vezi dar de cand are @@Yassir co-founder se crede ,,zeu,,,dupa ce ca e un nimic si el si umflatu' de @ mai se cred si smecheri :)

 

inca ceva @@iGreen poate nu ai observat si sigur nu ai observat pentru ca ai fost distras de @@Yassir cand te pupa in puta :)) dar @@Yassir mai are putin si iti ia forumul drq,tu nu vezi ca a inceput sa faca ce vrea el pe forumul asta,face reguli,se ia de toti,sigur ti.l ia,pentru ca tu tii cu altii  si e ei nu ii observi

 

@@iGreen tu nu ai apreciat nimic,imi zici mie ca nush ce vrajeli,aici se fac favorizari,nu baga vrajeli ca nu e asa....am tinut playerii pe server si pana la unu si ceva,dar cand e @@Yassir sau @ nu e nimeni aproape pe sv,de ce?pentru ca la ei nu poti comenta,daca is aia doi pe server si intri pe la 10 seara nu e nici drq aproape,daca nu sunt aia stau playerii

 

@sacalul a facut,a dres,a luat-o in gura,numai eu is de vina,de ce? pentru ca ai lingai pe forum

 

 

Sanatate!

 

multi vor pleca din cauza lui @@Yassir si umflatu ala

 

pe server tot din vina lor nu-s playeri pe server si asa o sa si ramana!

 

sanatate la baietii care inca au respectul meu de aici!

 

@@Yassir slabanogule si tu @ umflatule va pup de nu va vedeti :* :D


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are dreptate sacalul,iar daca este ceva eu sunt mereu alaturi de fratele meu sacalul.Dar cred ca si eu o sa ma retrag cat de curand,am vazut si eu cum fac pe server.Adica am dat 2 head-uri si au inceput ca sunt codat,ca nush ce....etc nu continui,nu intereseaza pe nimeni.

@Sacalul Daca este ceva si te retragi si eu ma retrag cu tine odata.Tu esti ca si fratele meu,ce rost mai are sa joc daca nu am pe nimeni alaturi?Nici un rost.

Sunt mereu langa tine frate.Acum ce iti raspunde tine iGreen o sa fie raspuns si pentru mine.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e nevoie afganistane,te retragi degeaba,stiu raspunsul de la @@iGreen,pentru ca exista favorizari aici....... eu ma retrag pentru ca nu imi place sa fiu calcat in picioare si mai ales de niste amarati ca aia doi,mersi @ oricum......


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e nevoie afganistane,te retragi degeaba,stiu raspunsul de la @@iGreen,pentru ca exista favorizari aici....... eu ma retrag pentru ca nu imi place sa fiu calcat in picioare si mai ales de niste amarati ca aia doi,mersi @ oricum......

Si ma lasi aici singur?  :( Cu cine sa mai joc?cu cine sa ma mai distrez?


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Sacale crezi ca daca ma injuri rezolvi ceva? e prostia ta ca esti batut in cap si nu intelegi ,am vorbit si ieri pe fb si ti-a zis alex destul de clar ,doar nu vrei sa fie vina mea ca tu nu sti vorbi si din 3 cuvinte 2 is pl  , hai sa fim seriosi ,daca nu sti vorbi frumos se pedepseste ,e normal ,de aceea mi-a zis si alex sa pun restrictia pe cuvintele alea ,dar daca tu crezi ca rezolvi ceva ca te retragi e problema ta .

Bafta in continuare

Share this post


Link to post
Share on other sites

baaa,ati vrut sa dispar,uite ca v-a iesit,eu nu ieseam daca ma lasati in pace si nu ai de unde sa stii tu ce vorbesc eu pentru ca tu intri 3 ore maxim pe luna,habar nu ai de server,ai grad degeaba,nimeni nu te sufera,esti un inganfat si tu si angry si de ala numai zic,a venit pe v34 sa imi spuna mie cum sa ma comport hai maaa,ma lasi..


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

ba omule tu chiar esti batut in cap? acuma serios ..scuza-ma ca zic dar tu vrei sa iti dau pace cand faci misto de playeri , ii injuri si faci abuz de comenzii?! zici ca doar de tine ma iau ,pai normal ca doar tu faci ,pe cine ai mai vazut sa injure playeri ? ca eu nu am vazut pe nimeni ,ti-a zis si alex ieri pe fb ,pe ce admin il vezi ca injura sau abuz pac ii faci reclamatie si o sa fie sanctionat conform situatiei dar tu ieri cand ti-a zis ,ai zis ca tu nu ii tradezi si nu faci reclamatie ..na lasa ca fac ei impotriva ta ca la nimeni nu ii convine sa fie injurat ,nu e vina mea ,nu e vina lui Angry ,nu e vina nimanui inafara de tine ,toata problema este ca nu sti sa respecti ,sa vorbesti frumos si fi calm ,sa gandesti inaint enu numa sa sari repede cu gura sa injuri ..cum am zis si mai sus la tine 2 din 3 cuvinte is "cenzura" .. si asta a observato oricine ,esti incapatanat si nu vrei sa intelegi ..nu am ce sa iti fac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ba decat atat iti spun,daca ar avea toti playerii cont pe forum nu ai mai comenta atat si ai vedea ca sunt respectat de playeri

 Cum ti-am zis si pe facebook ,degeaba zici ca esti respectat de playeri astia care joaca mereu ,dar daca intra un player nou ,un englez ,un copil mai mic il iei la misto si il injuri numa daca umpic vorbeste si ii auzi vocea gataa mute gag ..injurii ,numa tu sa vorbesti ,hai sa fim seriosi..las-o asa gata ca nu facem chat aici ,daca vrei sa discutam sti unde ma gasesti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce pleci we? :/

 

Am vazut si eu ieri ca sacalul si-a dat !psilence pe server sa nu mai vorbeasca,si @@Yassir il scotea ca sa il enerveze.

 

Si normal s-a enervat.

 

Respect @@Sacalul,chiar daca pleci,sper sa fie decizie temporara.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

De ce pleci we? :/

 

Am vazut si eu ieri ca sacalul si-a dat !psilence pe server sa nu mai vorbeasca,si @@Yassir il scotea ca sa il enerveze.

 

Si normal s-a enervat.

 

Respect @@Sacalul,chiar daca pleci,sper sa fie decizie temporara.

 

Eu ii l-am scos? hai ma fi serios nu mai tot minti sa ti cu el :)) el si-a dat singur asa numa de figuri ce are in cap si dupa tot el si la scos sa poate sa injure si cand i-am dat eu iara si la scos 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...