Jump to content
Sacalul

Retragere Sacalul-Pam,Pam,Pam :))

Recommended Posts

ete,poate vede si @@iGreen cu te doare in pl de toti,ca si in celalt topic a lui xibit,pur si simplu nu iti pasa de nimeni,daca ar fii dupa tine toti ar trebui sa iti pupe picioarele,dar uite care e treaba,nu ai nimerit omul @@Yassir

Edited by Yassir
asa sa vorbesti cu aia care te-au facut nu cu mine .

KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

ete,poate vede si @@iGreen cu te doare in pl de toti,ca si in celalt topic a lui xibit,pur si simplu nu iti pasa de nimeni,daca ar fii dupa tine toti ar trebui sa iti pupe picioarele,dar uite care e treaba,nu ai nimerit omul @@Yassir

Din vina mea pleaca playeri zici tu a? ,deaia ai tu reclamatii ,esti chiar batut in cap rau de tot ,se vede ca n-ai scoala si nici cei 7 ani de acasa ,tu crezi ca daca ne jignesti pe noi @Yassir @iGreen castigi ceva? ,esti vai de capul tau fara suparare dar numa sa injuri sti ,si gata cu reply-urile aiurea ,sa fi sanatos in continuare si bafta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai grija cum vorbesti,nu vrei sa ma vezi cand ma enervez,daca mai comentezi mult ti le sterg si eu,tu esti un om incuiat,esti vai de tine si zilele tale,terminat complet,consumi aerul degeaba,am reclamatii  numai de la tine si angry nu de la altcineva


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

ai grija cum vorbesti,nu vrei sa ma vezi cand ma enervez,daca mai comentezi mult ti le sterg si eu,tu esti un om incuiat,esti vai de tine si zilele tale,terminat complet,consumi aerul degeaba,am reclamatii  numai de la tine si angry nu de la altcineva

asta vrea să fie o amenințare sau ce?:))) de la mine ? Ești prost rău ,eu nu ti-am făcut reclamație cu toate că puteam ,uitate în reclamații admin pe public să vezi ba copile așa că nu mai tot comenta și fă figuri ,vaii te enervezi tu ala fără școală ,numa să înjuri ști că altceva nu ești bun ,o să îi zic la alex ca îți dau eu ban cu cel mai mare drag ;) hai gata ca nu stau mă cert cu un copil închis la minte

Share this post


Link to post
Share on other sites

să stii că nici unul nici altul nu sunteţi mai buni , unu se face copil , altu fără şcoală , da să ştii că sunteţi buţi amandoi . ,, 


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

El a zis ca nu a făcut școală ,de aia am spus și sincer se vede..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sacale, sa-ti zic ceva, dar nu mi-o lua in nume de rau...am observat ca atunci cand cineva iti da un sfat de bine sau iti atrage atentia cu privire la ceva tu automat crezi ca gata, esti calcat in picioare...nu-i asa, in viata trebuie sa stii sa asculti si sa pleci capu-n pamant cand e cazul. Invata sa faci diferenta intre un sfat si o vorba spusa cu ciuda :)


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa incep usurel, ori tu esti bolnav mintal ori retardat psihic, eu te-am sanctionat ori de cate ori injurai ai intrat pe server linistit, injurai de mama focului ti-am dat psilence, bun trecem peste asta, ti-a fost scos psilence-ul de catre James, bun si asta, nu am zis nimic, apoi te-ai razvratit in potriva lui Yassir cu injuraturi ca la usa cortului, daca tu ti-o ceri primesti fratele meu, noi nu suntem aici sa acceptam injuraturi de la toti taranii, mi-ai mirosit a javra inca de cand te-am vazut prima data pe forum, te porti ca un copil rasfatat nu stii ce-i aia seriozitate, spam pe voice non-stop.

Si-ti mai zic o chestie, nu te gandi ca nu stiu ce faci pe server cand nu sunt, ti-am atras atentia de multe ori cu limbajul si pe forum si pe server, nu vrei sa asculti iar acum vi cu texte copilaresti ca pleci alte prostioare d-astea, nu se face asa, noi aici vrem o comunitate profesionala nu de bebelusi care fac caterinca non-stop, nu stii ce-i aia limita, tu o intreci de fiecare data, astea fiind spuse asteptam raspunsul official, sper ca te-ai lamurit in privinta cu parerea mea despre tine. Daca pleci bine, daca ramai si mai bine.


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...