Jump to content
Sign in to follow this  
Sensei

Cfg-urile aceste sunt permise iGreen?

Recommended Posts

In controalele mele in pc la jucatorii cu care am dat war si multe zvonuri am vazut ca unii dintre voi folositi cfg (mai jos vedeti link)  si voi imi spuneti ca este cfg de fps.

Intrebarea mea este urmatoarea,putem sa folosim cfg de genul acestora pentru ca jucatorii sa stie,atat si eu pentru ca eu joc cu default si acest lucru ma dezavantajeaza fata de iei.

 

 

:pro: pentru cine joaca default


 

 

sensei.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg de ce ai folosi cfg...


                                                              

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: in pana mea jucati default hai daca ai un pca slab bagi un cfg de fps dar nu sa te îmbunătățească sa joci mai bine am mai zis si in alt topic in cfg poti sa iti bagi ce vrea mușchiul tău. Fara cfg sinteti palete din partea mea care folosesc bineînțeles. Sa nu o luati in părere de rau eu doar mi-am spus opinia mea. Mulțumesc frumos pentru înțelegere!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

de prosti ce sunt uni ca nu stiu juca singuri doar ajutati ..vai de capul lor . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haide in plm (party la mine) jucati pe ucp 8.5 ca nu merge nici hack sa pot pe mine fac server doar ucp 8.5

=)) 

Opinia mea:Cei care au cfg,indiferent de fps  sau te  ajuta sa il scoata ori ban!

Cum a zis si @@Sensei :pro: la cei default!


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

=)) 

Opinia mea:Cei care au cfg,indiferent de fps  sau te  ajuta sa il scoata ori ban!

Cum a zis si @@Sensei :pro: la cei default!

Ar fi frumos doar ca sa-r goli serverele :))) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

le-ai descarcat sa le verifici? daca nu atunci degeaba pui linkuri cu videouri de pe net si topicu n-are nici o valoare


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu folosesc cfg de fps...ce treaba are? Poate n-am pc sa-mi duca jocul pe default-high, iar in acel cfg imi pun comenzi care nu apar in optiunile din joc, cum ar fi r_shadows 0 (scoate umbrele de tot, nu ma avantajeaza) sau r_3dsky 0 (scoate elementele din spatele mapelor, imi face boost de fps) sau alte comenzi minore care imi imbunatatesc fps-ul...nu mi s-ar parea corect sa iau ban atata timp cat nu folosesc cheat-uri si script-uri, ci doar un config cu comenzi care cresc fps-ul...


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...