Jump to content
Sign in to follow this  
Sizzla

Buna seara Elite!Vreau sa votati mai ales iGreen si xZ!

Recommended Posts

aoleo ...mai treci odata prin scoala ,ia-o din cls a 1-a ..si astea's povesti de copii in plm ..lasa-ma ma ..din partea mea esti liber sa plangi pana imbatranesti dar aici oricum nu ai ce cauta .

 

staff..

 

 

Altu' care vine cu drame...cum sa plangi in legatura cu ceva online...n-o sa inteleg asta. Pe mine nu ma afecteaza nici daca ma da mama afara din casa, apai o comunitate de gaming...mai cresti un pic, si gura mai mica pe public, sau ma rog, tastatura, ca exagerezi uneori.

 

din online mi-am facut prieteni (in viata reala), depinde cum esti si cum stii sa-ti faci prieteni, pe cine alegi sa tii mai aproape si pe cine mai departe, pe cine crezi ca are rost si pe cine n-are rost etc etc. Multa lume isi face prieteni din net, nu e ceva nou, cand vad ca scriti ca online e online si offline e offline imi fac impresia ca nu stiti sa beneficiati de internet pana la urma.

 

 

De cateva luni...am inceput sa ma simt prost cand ma joc pe elite...nu de hackeri...nu de staff..nu de nimic legat de server...ci legat de playeri..aaaa..unii playeri...nu dau nume dar vreau sa zic ceva..mai nou mi se zice "esti o problema a serverului" si...din pacate stiti cand am scris ca voi fi mai bun si deastea (plange-am ca un prost cand scriam) dar hai sa nu intram in detalii...deci...dupa mine m-am schimbat dar voi v-ai schimbat in rau.Deci sa nu ziceti ca ma plang si ca deastea,ca le fac doar pentru atentie...nu...ce scriu eu acm e real si nu iti da ochii peste cap sau spune "daa.." ca e real.Deci...vreau ca TOT serverul care ma stie ma cunoaste sa fie asa,Daca vreti sa mai exist pe server pe forum dati :pro: daca vreti sa parasesc comunitatea forumul TOT dati :Contra: si se vor adeveri... "virusul" va pleca...Multumesc anticipat!O seara frumoasa si !!!ATENTIE!!! nu le fac la vrajeala!Pentru ca eu nu mai pot si vi-am mai spus asta...sa imi spuneti ca sunt pacostea serverului...deci va rog fiti sinceri...daca nu ma mai vreti in comunitate...asta e...viata e cruda...deci vreau sa va spun ca eu m-am schimbat in bine...UNII in rau...un exemplu bun ar fi @@ZAXXYAX care era un dusman acum ne intelegem f bine...un alt exemplu.. @@DuFlAsS ... ma injura iar acum suntem prieteni...avem lucruri in comun...dar si restul @SpiKe @' @@sz_killtox @@OverLord @@Ganja @@Yassir ... va iubesc foarte mult ca si prieteni si nu veniti ca "faci romane si ca nush ce" sunt vorbe adevarate!Voi nu credeti asta...dar stiti ca eu sunt but si ma faceti sa plang...ca si intamplarea cu @piXel ... am plans cateva zile bune...in fine...si acum plang dar mnoah (sunt fetita) si sa stiti...cei etichetati aici sunt au fost cei mai tari oameni...sunt cei mai tari oameni...si vor fi cei mai tari oameni...Nu va etichetez ca sa ziceti "wee...asta ne eticheteaza doar ca sa-i dam PRO si deastea..nu..va etichetez ca sa vedeti cat de mult va iubesc ca si prieteni si cat de mult va vreau binele..si lui @@Pamaj @@Akim @^_^LaLa!SoNg @@SNKDZ1 @M16 ati fost nistele legende...legendele nu mor niciodata...deci sper sa mai fim prieteni daca parasesc aceasta comunitate!Pentru ca sunt un "virus" si da...Sa aveti o zi/seara frumoasa :(

 

fratele meu, nu te preocupa chiar asa tare, dar daca totusi te dispera cineva nu trebuie sa reactionezi asa, eu de eram in locu tau atunci cand aveai adminu si cineva ma jignea fara motiv era sa ii dau un ban ca ajungea drept la ma-sa de unde a iesit :))) iar daca era in viata reala era sa ajunga si mai departe :X

lasa-mi numele la cei care zic ca nu te vor pe server si o sa vorbesc eu cu ei, dar am inteles ca te-ai luat de teo sau ceva de genu deci e cam urata chestia asta, in orice caz, din partea mea poti sa stai linistit pe server si pe forum, atata timp cat mie nu mi-ai facut nimic eu is in pace cu tine si PEACE TO EVERYONE !

 

Respect si sanatate!

 

ps:

 

incercati si voi sa incepeti de la 0 cu el, dati-i o sansa (cei care se uita urat la patrunjel), poate omu are intentii bune dar nu le exprima corect.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...