Jump to content
Sign in to follow this  
*SpIkE*

Retragere *SpIkE*

Recommended Posts

Mda, am luat o decizie, poate asa e mai bine, ma retrag , vad ca aici e doar pe preferinte, nu mai conteaza cine ce face, un copil retardat ma ia la misto in fata la tot serverul si ma injura ca la usa cortului toata ziua si tot eu sunt amenintat ca m-i se scoate admiunl? Nu e nevoie igreen stai linistiti, ramai cu pamaj ala care nu face nimic toata ziua ,si joaca cu alte nume si nu e in stare sa dea nici macar un vot de mapa.

Mi-a facut placere sa fim "colegi" cum se spune si va urez multa bafta in continuare, sunt multi baieti de buni si de calitate dar si cativa "oameni de nimic" care nu merita nici macar o flegma. RESPECT OAMENILOR CARE M-AU RESPECTAT SI M.AM INTELES BINE.

ps: igreen ai sa ajungi la vorbele mele,ai sa vezi ca pamaj o sa mai faca si cu altii ceea ce a facut la mn si o sa imi dai dreptate mai tarziu,dar asta este, multa bafta si tie cu sv.

PUTETI SA DA-TI DIRECT TC UN MODERATOR, NU TREBUIE SA DA-TI NICI UN REPLY, NU AM SCRIS ASTA CA SA DEMONSTREZ CEVA CI CA SA IMI IAU RAMAS BUN ,BAFTA.!!!


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SpIkE nu te retrage din cauza la niste retardati, nu ii lua in seama!!!! Si sa stii ca daca te retragi tu ne retragem tot clanu iNQ "TOTI PENTRU UNU SI UNU PENTRU TOTI!!!"
Sper sa te razgindesti !!! Si iti dau un sfat nu ii lua in seama pe toti copii. Ei doar te invidie deoarece tu joci mai bine ca ei, deaceea ei si te injura cu toate cuvintele posibile. Fii mai destept si nu atrage atenti ce spun toti.


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

snow stai linistit frate, nu trebuie sa se retraga niciun clan, ma retrag din functia de admin si de pe forum, XZIBIT ce vrei frate.. cum am zis si eu ,e numai pe preferinte, igreen se face ca nu vede dar daca era in locul meu nustiu ce ar fi facut el, sincer... dar na.. el e seful el decide, ms de gandurile bune si ca incercati sa ma faceti sa imi schimb decizia dar am luat o hotarare.SA VEDEM CE FACE IGREEN CU PAMAJ PENTRU CA FAC PARIU CA ACEASTA POVESTE O SA SE MAI REPETE, OMU ALA ARE O PROBLEMA LA CAP FRATE.

IMI PARE RAU CA IGREEN NU STIE SA APRECIEZE PE OAMENII CARE PUN SUFLET IN ACEASTA COMUNITATE, EL NU STIE CATE ORE IMI PETREC ZILNIC PE SV SI CA INCERC SA IMI FAC TREABA DE ADMIN CAT MAI BINE. SI CE PRIMESC IN SCHIMB? INJURATURI CA LA USA  CORTULUI SI JIGNIRI PESTE MASURA DE LA UN.. CA NUSH CUM SA II MAI ZIC CARE NU E IN STARE SA FACA UN DEMO SAU SA SCHIMBE O MAPA SI MAI MULT JOACA SI FARA ADMIN SI CU ALT NUME TOATA ZIUA. 


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu trebuie sa te retragi joaca in continuare si fii si tu tare retragandu-te ii faci pe plac el asta vrea sa te termine da arata-i ca esti tare asa zicea odata un om de stiinta eu :)) Da ma nu te retrage tu esti mai serios pe sv . Esti bun mai bun decat mine :)) cu mult meriti sa devi un jucator bun ca doar cu experienta ramai ca nu iei banii . Nu pleca ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

da-i pace spike ..doar am vorbit noi pe skype ,las ca poate candva deschide alex ochii cu adevarat ,nu vede ca toti zicem de pamaj ca e un frustrat retardat si el il apara si vine l noi 2 ca ne scoate grade, sa fie cum vrea el ca doar e fondator ,sa nu va luati de pamaj ca ramaneti fara grad ;) ,da-l in plm de copil frustrat ,alex tine-l langa tine si vedem unde ajungi cu jegosu ala sau cu noi ca doar noi 2 stim ce am vorbit si cate am rezolvat ,nu boschetu ala care fute menta toata ziua si face abuz de admin si de grad pe forum 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Yassir tocmai frate, am vorbit, ti-am zis de dimineata ca asta voi face... sa ramana adminii aia "buni" pe sv si noi aia prostii sa ne vedem de treaba, ai sa vezi ca povestea cu pamaj se va repeta, te asigur.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E decizia ta și o respectam, dar nu cred că trebuie neapărat, mă rog faci ce vrei.

Nașpa e ca ești printre puținii admini care chiar fac ceva pe server, ar fi o pierdere destul de mare.

Oricum, respect decizia ta și te respect si pe tine.

Pace


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

asculta xz fara mama esti tu ai inteleg? zici spike ieri nu te am o injurat sunt stat in silence pe server, tu me scrii "Pamaj de ce nu me injuri?" de ce te vream injur? eu te am o ignorat e tu fai retragere degeaba?

xz terminat esti tu di cert nu eu, imi pis pe tine, @iGreen ieri me si zis ca fai la mine e xz prieteni, daca el e un copil spagnolo retardat orfan smecher.

e asculta, cand ieri ai luat decizia daca nu te am o injurat? tu vrei te injur.

xz e yassir voi treaba tac din gura ca injurati si voi ;)

dece nu pot intru cu alt nume?

daca intru u meu num tot cu "pamaj pamaj" vream joc cu calm pe server nu Dupa 30 se unde cineba ca me scrie.

spike eu reconusc ce am o zis, da o facut greseala cu tine esti omule bun, ieri aveam "glumit" amandoi

eu te zic de stai ca esti omule bun e de treaba.


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Stai ma cuminte ,ii un om distrus si retardat ,ii dau mare dreptate la xz si cum a spus si el ,nu merita sa pleci pentru un retardat ,degeaba vine el si isi cere scuze acum ,nu-i prima data , dupa un timp se apuca iara ,da ma ai voie cu alt nume dar nu sa injuri si sa faci pe smecherul si sa te iei de admini fara motiv si daca primesti gag sa intri cu adminu sa faci pl mare da'te dreq ,si @iGreen cum era cu persoanele fara tag ca is excluse din  clan? eu vad acolo poza cu numele Pamaj fara tag si nu-i prima data ,ca si eu l-am vazut acum de curand pe server fara tag ,fiecare face ce vrea sau ce ca nu mai inteleg? sau doar el ,nu vezi ca toata lumea zice ca sa dispara dracu ca nimeni nu-l suporta ,numa lingusitori astia noi ,il loc sa te iei de aia vechi te iei dupa astia noi ,bravo frate vezi unde ajungi cu ei .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...