Jump to content
Sign in to follow this  
*SpIkE*

Retragere *SpIkE*

Recommended Posts

1 hour ago, Yassir said:

Nici n-are rost sa mai scriu ,prostu tot prost ramane 

Sa fie vinovat ori sa nu fie , tu oricum esti contra lui . Si de ce il injuri acuma ? Nu uita ca si tu candva te bagai peste altii , de cate ori ai ramas fara grad ?

Eu nu zic nimic , ma inteleg bine cu spike , la fel si cu Pamaj .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba nu stiu cine e problema , dar sa te retragi ? Las-o ma mai moale si nu va faceti de cap , am vazut si eu plangerea , chiar asa ceva? Voi nu intelegeti ca Alex vrea sa va fie la toti pe plac ? El se gandeste nu la unu doi se gandeste la toti si vrea sa va fie placut nu numai unui dar la toti !

Totu-l se incepe de la o amarata plagere si uite unde ati ajuns ! 

Pai nu stiu unde o sa ajungeti ,dar nu e frumos de loc cum vb unul cu altu!

Spike, Yassir , Pamaj baietzi incercati si voi sa o luati de la inceput si sa uitati de ce a fost , asta cred ce a vrut sa va explice Alex !

Alex e si el om ca noi! 

Spike sa te mai gandesti ;)


6h3_YNt_T.png             

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Asa e, Pamaj injura cam mult, si nu are cum sa nege asta...dar Spike, nu trebuie sa pleci de aici, esti un tip super si un admin bun. Oricum, respectele mele, stii asta :(


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vrei sa te retragi treaba ta

xzbit te las pe tine sa rezolvi cum vrei situatia asta, nu ma bag

 

tc


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine iGreen, deci incep.

1. Pamaj si Yassir sa nu va mai vad cu tag-ul ELITE pe server... sunteti 2 oameni care va injurati intre voi pe forum in continuare si va certati ca copii de 4 anii.

2. Pamaj ultima data ca zici o injuratura pe forum sau server, nici "plm" ai voie sa zici aici.

3. Vedeti ca sunt un baiat bun, daca era altu va dadea ban de acolo pe amandoi dar eu nu sunt asa de "tigan"  ca altii..

4. Cand va faceti de treaba si voi si nu o sa mai vorbiti aiureia poate aveti o alta sansa in ELITE, am terminat BAFTA!

Pamaj poate ca tu esti de mult pe ELITEROYAL, dar nu esti nimeni ca sa vorbesti asa aici, respecta pe altii.

Despre Yassir, mai bine nu vorbesc mult... auzi si citeste asta, tu ai gura prea mare aici.. te crezi un veteran sau ceva vorbesti prea mult si aiureia asta sa terminat de acum, mai bine taci gura si faci ce trebuie ca nu esti absout nimeni sa zici ce nu trebuie, sa nu iti dai gura mare de acum.


NevyixNg.png

fthIKvM.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

nu stiu cum sa-ti spun dar nu esti lider clan ELITE ca sa imi spui mie sa nu port tag-ul ,asta e complet absurd si daca nu ai aflat oricum nu mai sunt in elite dar cum dracu a ajuns asta la un tag ? ,ala ma injura de mama si de toata familia si tu vrei sa ii dau pace ma ? ,gandeste logic umpic ,daca te injura pe tine faceai spume si il zburai de mult acum nu ..doar nu e vorba de tine ,te doare-n cur ,ce ai zis pe chat si mai sus sau in alt topic nu mai stiu exact " iGreen ce il mai ti pe asta si nu stiu ce ,ca sa ii scoata gradele ca nu merita " si acum vii si o intorci cu d'astea ,deci vrei sa ii dau pace asa nu ? lasa-l sa ma injure ce frumos e asa-i? desene animate , hai ca ma apuc si eu de injurat ,te injur pe tine sa vad iti convine ,normal ca nu atunci repede vai ca scoti gradu pariu pe ce vrei tu ,dar acum o intorci ..vai de capu meu ,dezastru frate aici Dezastru ,si cand ma gandeam ca mna te-ai gandit si tu bine atunci legat de pamaj cand ai scris aia si ca ne intelegem intr-un fel ..apoi tu te intorci repede cand se schimba ceva ..din pacate m-am inselat again about you ..sunt dezamagit sincer ..

E decizia ta ,fa ce vrei baiatule ,nu ma mai intereseaza ,n-are rost sa ma enervez pentru un bufon ca ala. 

bafta in continuare si numa bine .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt LIDER de ELITE daca nu stii gura.. daca el te injura lasa-l, nu vezi ca ii un frustrat ma?

Esti prea tare din gura, nici nu esti de treaba, care au un grad mai mare ca tu vrei sa nu o sa fie asa, dar acum mori de ciuda stiu eu...

 

PD: Nu mai comenta aici ca dau TC, si daca nu stii ce inseamna TOPIC CLOSED poate ca fara grad nu mai ai voie sa comentezi.


NevyixNg.png

fthIKvM.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Ce a zis iGreen ? daca pot inseamna ca am voie si poti sa dai tc dupa cat vrei dar atat iti spun ,cum esti lider ELITE si tu ai luat toti membri din elite si i-ai dus la tine in iNQ si cica esti lider elite ,sincer chiar nu ma intereseaza ,oricum nu mai sunt in clan ,e prob ta dar eu nu vad ce legatura are asta cu clanu elite ? ,eu ma refeream la pamaj si la prezenta lui aici dar se vede ca nu ai citit tot ce am scris ;) hai bafta ,da-i tc cat vrei 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...