Jump to content
Sign in to follow this  
Danielos Tudozeus

Problema de pe Public / Mix (Adun toate Link-urile cu Demo-uri si Poze)

Recommended Posts

http://www.fileshare.ro/e3172261006

http://www94.zippyshare.com/v/aUTtE5o9/file.html
http://www94.zippyshare.com/v/iKp4kG1z/file.html
http://www94.zippyshare.com/v/9Ia4eNck/file.html
http://www94.zippyshare.com/v/jEgeqTcM/file.html

http://imgur.com/a/Dvarr

 

Sunt Zvonuri din partea playerilor de aici ca este un idiot care intra cu adminele voastre pe server pentru a bana tot si a juca cu hack

@xzibiTz* spune ca-i Husk

Altii spun ca-i 1 din Viralu lui @Ganja112

depinde cine e...


GNqvPdx.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Mi-a dat deja ban pe clasa dar degeaba ca tura asta acuma cand o sa le scoata banurile adminilor o sa le dau din Franta,sau ce stiu eu..din Grecia,din Italia, Anglia. Vad eu.Ca sa mai schimbe steagul acolo sa nu arate numai steagul Americii."

"Nu sunt ma admini online ma.Eu is seful acum aici! / Uite ce sare ma ala cu bhop. Nici nu pot sa-l prind cu camera. Da ma, decat sa aiba doar xZibitz sa topaie lasa sa aiba toata lumea frate sa fim toti egali. Bine ca mai sunt si altii care au..." (Cred ca are ceva cu xzibiTz)

"Ba dar Green n-o intrat deloc ma? (lumea a spus ca nu). Eh.. pe asta il doare-n p**a. I-am lasat mesaj ca sa vorbim oleaca dar vad ca nu.. nimic.Treaba lui." - AnonYmouS. 

Am scris asta deoarece aveam demo foarte mare si dura mult pana se uploada.Poate ajuta cu ceva.

P.S: Am vazut ca, consola ii da ban pentru nu stiu ce hack-uri pe care le foloseste pentru a bana playeri. Nu poate fi dezactivata aceasta optiune de a bana jucatorii pentru a nu mai trebui sa se scoata mereu banurile? Intreb pentru ca nu ma pricep la asta.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate are ceva cu mine, dar are ceva cu totii mie, mi-a zis ca daca nu dau ban la toti codati pe server tot o sa face asa.. dar trebuie timp am vb cu green el stie cum trebe de rezolv copilu si asa o sa fie.. despre viral "mai bine nu comentam."


NevyixNg.png

fthIKvM.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am primit de 4 ori ban pe steam id =)))

 

" mi-a zis ca daca nu dau ban la toti codati pe server tot o sa face asa.. "

Frate la chestia asta prostu ala are drepate, daca is 30 pe sv 15 din ei nu is curati ....  cred ca din toata comunitatea cei din VIRALS is cei mai codati ... pot sa bag si manan in foc ca au hack ... pot sa dau si nume .. wow, papucel, kennys, zoom, is ei mai multi

@iGreen trebuie sa  iei masuri cu admini si cu sv .. prea multi codati ... ziceam odata la un admin pe u@ sa se uite pe unu si imi zicea acum nu am chef ... trebuie schimbari .. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta e un copil de 10 ani si crede ca imi face nervi cumva daca el singur isi pierde timpu lui :))))))))

nu vad ce e asa greu sa dau 1 click si sa resetez toate banurile de eri sau toate in general wtf man :D:D

plus la asta nu am primit nici un mesaj nici de la un idiot cu numele anoninous si cu siguranta daca as primi nu i-ar place cuvintele mele dulci pe care i le-as zice si i-as da block si mi-as vedea mai departe de chestiile mele lol :D

dar cel mai probabil e kuru, ca mai prosti ca el n-au aparut inca din cate stiu sau aveti ceva mai nou? :)) am lipsit 3 zile si deja e haos, ce se face daca lipsesc 1 luna, ai de capu meu :P


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, iGreen said:

asta e un copil de 10 ani si crede ca imi face nervi cumva daca el singur isi pierde timpu lui :))))))))

nu vad ce e asa greu sa dau 1 click si sa resetez toate banurile de eri sau toate in general wtf man :D:D

plus la asta nu am primit nici un mesaj nici de la un idiot cu numele anoninous si cu siguranta daca as primi nu i-ar place cuvintele mele dulci pe care i le-as zice si i-as da block si mi-as vedea mai departe de chestiile mele lol :D

dar cel mai probabil e kuru, ca mai prosti ca el n-au aparut inca din cate stiu sau aveti ceva mai nou? :)) am lipsit 3 zile si deja e haos, ce se face daca lipsesc 1 luna, ai de capu meu :P

Pai nu este altcineva sa dea pe click-ul ala fermecat :D


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, DuFlAsS said:

Eu am primit de 4 ori ban pe steam id =)))

 

" mi-a zis ca daca nu dau ban la toti codati pe server tot o sa face asa.. "

Frate la chestia asta prostu ala are drepate, daca is 30 pe sv 15 din ei nu is curati ....  cred ca din toata comunitatea cei din VIRALS is cei mai codati ... pot sa bag si manan in foc ca au hack ... pot sa dau si nume .. wow, papucel, kennys, zoom, is ei mai multi

@iGreen trebuie sa  iei masuri cu admini si cu sv .. prea multi codati ... ziceam odata la un admin pe u@ sa se uite pe unu si imi zicea acum nu am chef ... trebuie schimbari .. :D

 

Duflas are dreptate aici , cel putin de kenys e adevarat, eu si zaxxyax stim cel mai bine cate cfg- uri si aliasuri i.am gasit la ala incalculator, era pe ucp dar cand intra in css in loc sa scrie ucp 8.5 protected scria : cfg by kenny. Nush cine si dc i.a permis atunci sa joace in continuare, cat despre ceilalti nush ce sa zic si nu vreau sa zic nimic, chiar daca sunt si eu in viral am spus asta pentru ca asa e corect , ori jucam curat ori nu.Poate mai sunt si la noi codati , in fiecare clan exista codati daca stam sa gandim logic, cert e ca trebuie sa fie prinsi si da.ti afara. Am sa vb cu ganja, sa sacrificamo zii sa controlam pe absolut toti.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cei din viral id plini de coduri, mai toți au steam id change, iGreen zice sa le dam psilence dar degeaba dau retry si înjură de toți sfinții...


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...