Jump to content
Sign in to follow this  
Wink7

cerere helper Wink7

Recommended Posts

  • Nume: Gabriel
  • Varsta: 18 ani
  • Nume css: Wink7
  • De cand joci css: de 4 ani dar cu mici pauze 
  • Experienta de admin: ma descurc bine 
  • De ce vrei avest grad: ca sa ajut serverul si sa le fac pe plac playerilor
  • Cum ai aflat de server: l-am gasit pe gametracker
  • Cat timp petreci pe server: depinde de zile, dar in mare 5 ore sigur daca nu mai mult
  • Te intelegi bine cu lumea: da, nu am probleme cu nimeni
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:

    Nu se face abuz de grad,admini trebuie sa viziteze zilnic forumu,adminii nu ai voie sa folosesc alt nume.

    Daca un jucator vrea sa stie cum se ia gra eu trebuie sa-l informez.

    Nu sunt permise certurile intre jucatori sau intre admini.

    Mapa se schimba in ultimele 10 minute si se foloseste comanda !maphistory

    Admini nu au voie sa dea kick niciodata la specatori.

    Nu permitem galagie pe server .

  • Acces dorit ( detalii aici ) - doresc helper 
  • Ore pe gametracker [ click ] -        http://www.gametracker.com/player/Wink7/public.eliteroyal.org:27015/                                                                                 
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? - skype nu am, dar daca v-a fi nevoie imi voi face
  • Ai adaugat pe skype: (join_orange) ? - nu
  • Ce nume ai pe skype: nu am numen, pentru ca nu am 
Edited by Wink7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Explica te rog aici regulamentul prin cuvintele tale, nu cum ai scris in cerere ca e copiat de la alta cerere


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci, regulament playeri: nu poti folosi coduri sa faci reclame la alt server, sa chemi oameni in clan daca clanul respectiv nu face parte din clanurile din comunitate. In mix pot fi chemati doar in momentul cand sunt 25 de jucatori, in rest est interzis acest lucru si este sanctionat cu ban . Pe server trebuie sa fie liniste si un limbaj adecvat , fara injuri sau vorbe jignitoare. Nu ai voie sa spui unui jucator unde este celalalt daca acesta este mort. Toti cei din echipa ta trebuie sa fie lasa-ti sa joace nu sa tragi cu arma in capul acestuia , deoarece acest lucru face ca tinta respectivului sa sara si acesta numai poate trage cum trebuie

regulament admini: Adminul este omul care mentine linistea si calmul playerilor pe server , nu sa fie mai special ca ceilalti ucatori pentru ca acest lucru nu este permis. Mapa poate fi schimba de admin doar in ultimele minute ale harti respective  , nu schimbata la cererea unui anumit player sau ca nu-i convine lui harta aceea. Tot ceea ce tine de ban, dat pentru motivul ,coduri,  trebuie realizat printr-un demo si postat intr-un banlist personal pe forumul serverului . Adminilor le este interzis sa le dea kick jucatorilor afk, ci , aceastia trebuie mutati la spectatori prin comanda !spec nume . Fiecare grad al unui admin reprezinta o treapta a fiecaruia , ducand la faptul ca , admini care au gradulmai mic trebuie sa fie supusi celor cu gradul mai mare si sa-i respecte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...