Jump to content
Sign in to follow this  
skIpper.

Cerere Grad SKIPPER

Recommended Posts

Edited by skIpper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, skIpper. said:

Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Neh, stiu prea bine treaba de admin ca sa citesc :)

in regulament zice ca nimeni nu este special, chiar ca dovada ca ai citit regulamentul trebuia sa zici asta.

ma faci sa dau tc, dar nu vreu pentru ca stiu ca ai experienta buna, editeaza cererea.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copile, zici ca fac sa te razi? 
Hai 1v1 sa dam pe css , dar dupa iti pierzi gradu de pe forum ? 
Doresti ? Dam si pe steam daca ti-e frica, si dupa o sa comentezi in asa mod daca o sa mai ai curajul , daca nu ma stii mai tacati gura ca nu miroase bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra fara drept de apel, poate ai tu experienta cum zice Green, dar eu zic ca esti un pic cam vulcanic un admin trebuie sa fie calm, temperat, si rational intr-o discutie, nu daca te injura 1 tu "ban" sau "il injuri si tu" WTF ce treaba are Css-ul cu adminul sau mai degraba 1v1? adica daca esti mai bun ca el in joc la 1v1 inseamna ca esti mai bun admin? Spike este la fel ca tine Vulcanic, dar respectuos, tu macar sa fi avut bunul simt sa taci si sa asculti ce zicem noi...Daca noi iti zicem ca nu meriti admin, tu ne injuri sau ne contrazici? Eu zic ca un asemenea comportament nu trebuie sa se afle intr-un admin. Green te-a spus sa editezi cererea, nu ai facut-o ceea ce ma faci sa cred ca esti un om puturos, sincer nu meriti admin *Asta a fost opinia mea in legatura cu acest topic, fara suparareBafta bro!


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ba mediocrule , mai spalate pe ochi si uite bine ca am editat plmea. 
Copii ce sunteti, daca nu eu elite pe vremuri nu cred ca mai exista la cati codati erau in clan, si doar eu am avut curajul sai dau jos. 
Okay, sunteti contra mea , asa sa fie , dar va promit ca o sa va duceti pe pla astia care-s contra , daca nu ma stiti nu comentati aiurea . Copii cu handicap , aveti si voi un grad oarecare pe forum si va aruncati cu pareri stupide. Lasati maturii sa judece, voi mai aveti de invatsat multe. ;)
La cand am inceput eu sa joc css voi sugeati sanul mamei ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skipper, uite, nu am nimic cu tine, dar iti permiti sa-i faci pe toti mediocri, copii si te lauzi intruna cu cat de experimentat esti. Ok, ai experienta, nu neg, dar faptul ca esti cam ingamfat te trage in jos, si nu am doar eu parerea asta, sunt sigur.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mediocru zici? Păi uite experimentatule dacă eu o să mă duc pe p**ă atunci spune-mi cum o să mă duc te crezi mare şmecher no? Păi într-o lume virtuală îți permiți, ok înțeleg, dar în real life poate ai un serviciu, îi ceri o mărire şefului tău, te refuză ce faci îi adresezi cuvintele pe care mi le-ai adresat mie? Că tu ai mai avut salariul ăla? Eşti jalnic, imatur, chiar şi prost crescut, şi eşti prost de gură dacă tu green îl faci pe ăsta admin eu mă las


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...