Jump to content
Sign in to follow this  
Wink7

cerere helper Wink7

Recommended Posts

  • Nume: Gabriel
  • Varsta: 18 ani
  • Nume css: Wink7
  • STEAM ID: STEAM_0:0:47221571
  • De cand joci css: de 4 ani 
  • Experienta de admin: ma descurc bine
  • De ce vrei avest grad: pentru ca , pe zi ce trece sunt tot mai multi codati pe sv
  • Cat timp petreci pe server: 3 ore sigur
  • Te intelegi bine cu lumea: da, ma inteleg bine
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: da il stiu, playeri trebuie sa joace frumos, fara HACK-URI , trebuie sa ai un limbaj decent pe server si nu in ultimul rand trebuie sa respecti orice player/admin |respecti ca sa fi respectat|..ca admin , trebuie sa mentiI linistea, bunul simt si jocul bun pe server ca sa fie jocul mai placut. Helperu-l trebuie sa respecte adminii cu grad mai mare ca al sau si sa se supuna . NU TREBUIE ABUZAT GRADUT PE CARE-l PRIMESTI ! adminii sunt egali cu jucatoii, nimenu e special.
  • Acces dorit ( detalii aici ) - helper
  • Ore pe gametracker [ click ] -   http://www.gametracker.com/player/Wink7/public.eliteroyal.org:27015/
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? -acum numai am
  • Skype ID: -numai am
Edited by Wink7
.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helperul este gratuit pentru membrii clanului elite grupa 2. [100 ore minim, le afli pe gametracker]

Adminul este gratuit pentru membrii clanului elite grupa 1 si 0. [200 ore minim, le afli pe gametracker]

Daca vrei helper/admin fara sa faci parte din clan si fara sa acumulezi orele atunci trebuie sa donezi, preturile si contact gasesti aici :

 


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tc


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...