Jump to content
Sign in to follow this  
RAKENZO[BAUNTY.]

Sunt incapatinat si nu stiu sa recunosc cand gresesc ?

Recommended Posts

Eu si cu Spike am vazut de la inceput ca SACALUL are silent exe . Restul toti cu ,, Pro Unban " .

Pe mine personal m-au suparat cuvintele :  ai mai dat banuri si erai convins ca au cod si pana la urma nu avea nimic, asta e pentru ca esti incapatinat si nu stii sa recunosti cand gresesti.  . Asa a zis Igreen .

 

A trecut ceva timp deja de la banul asta unde voi toti ati zis ca nu are nimic , chiar avea fix aia ce o sa arat mai jos : 

A jucat pe sv vrio 3-4 saptamani cu silent pentru ca voi ati zis ca nu are nimic .

 

Poftim si dovada facut cu 1-2 zile in urma de mine [ E fix aceiasi nebunie de silent ca si mai sus , eu si acolo il vad foarte bine ] : 

 

 

Acuma tot nu are nimic ? I-am dat iar ban pe steam si pe IP .

Eu l-am stiut foarte bine cum juca si cum joaca acuma .

 

Am demo de 22 minute , bine ca la urma a inceput sa sara  si sa dea cap , pentru ca daca puneam fazele cand trage normal [ adica nu din saritura ] avea sa ziceti iar ca nu are nimic . 

 

 

 

 

 


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Pamaj. said:

ala vechiu nu era nimic, aici se veade ca e aim. bravo baunty 

Era fix asta , am zis ca am demo de 22 minute , doar la ultimele 2 a dat din saritura , alea 20 minute tot cu el era si tot avea sa ziceti ca nu are nimic !


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

acele cuvinte ti le-am zis acum 3 luni in urma, wtf :D

bine ca l-ai prins, tc.

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...