Jump to content
Jack#

Cerere Moderator Jackass

Recommended Posts

  • Nume: Marius
  • Prenume: Nicolae
  • Varsta: 17 ani.
  • Experienta de moderator: 5ani.
  • Motiv : Doresc sa ajut , deoarece Alex m-a ajutat pe mine foarte mult si doresc si eu sa-i rasplatesc cu ultima sansa a mea.
  • La ce categorie vrei sa fii moderator : css.eliteroyal.org
  • Ce face un moderator pe forum? : Are grije de categoria sa, inchide/muta/raspunde si ajuta playerii fara experienta.
  • Alte mentiuni: Este ultima sansa, va multumesc.

JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra

 

nu va inteleg pe astia cu neutru ma, daca esti neutru nu lasi parere si gata :\, sau cu las parere dupa alti, asta e ca si un comportament de turma, ce fac alti fac si eu...cam asta se deduce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, te-ai tot plimbat dintr-un loc in altul in functie de gradul de pe forum/server care nu are nicio relevanta in comparatie cu viziunea jucatorilor asupra comportamentului tau, nu castigi respect avand owner, primesti owner daca ai deja respectul tuturor spre exemplu, intelegi tu Nicolae? Eu zic sa te gandesti bine la ce am scris aici si sa te hotarasti ce ai sa faci mai departe.


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

la servere nu se da moderator, trebuie la alta categorie


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles @DARK ONE.. O sa-mi castig increderea si respectul fata de cei care i-am dezamagit.

 

@iGreen la concursuri (1vs1/2vs2)


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro-sa speram ca de data asta nu mai pleci


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

We jackass ti-as da pro dar iti dau contra ca de fiecare data ai plecat is ai venit,noi nu suntem aici rezerva ta daca intelegi ce zic

+ alegeti categorie unde faci ceva nu doar sa dai tc-uri,trebuie sa ai activitate.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...