Jump to content
NYNJA

Cerere Helper-Chinezu

Recommended Posts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra!Ai mai facut o cerere acum de curand si ai fost respins.De atunci nu cred ca ai schimbat ceva pentru a fi acceptat.Si am vazut ca nu esti prea activ.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca va uitati pe toate linkurile gametracker se aduna ceva ore, ninja tu intri in fiecare zi pe server si sigur stai 5-7 ore pentru ca mi se pare cam mult 5-7 ore ?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sta ma atata, mai intru si eu pe sv si abia de il vad da noa, nimeni nu joaca 5-7 ore, iti explodeaza capu ma...


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu il vad cam 10-15 ore, daca te prin parintii ca stai 5-7 ore pe un joc, iti confisca calculatorul :))), imi cer scuze dar de la mine ai un (CONTRA) sinceritate vreau de la cei ce vin aici sa faca o cerere, nu daca exagerezi cu o ora anume vei fii acceptat, apreciez ca ai incercat totusi, data viitoare sigur vei avea mai multe sanse dar sa treaca cel putin 7 zile, adica in decursul acestei saptamani tu sa fii activ, cuminte, respectuos, si sa ajuti ceva playeri, si sigur vei reusi


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

14 hours ago, RaZvAnNN said:

Eu il vad cam 10-15 ore, daca te prin parintii ca stai 5-7 ore pe un joc, iti confisca calculatorul :))), imi cer scuze dar de la mine ai un (CONTRA) sinceritate vreau de la cei ce vin aici sa faca o cerere, nu daca exagerezi cu o ora anume vei fii acceptat, apreciez ca ai incercat totusi, data viitoare sigur vei avea mai multe sanse dar sa treaca cel putin 7 zile, adica in decursul acestei saptamani tu sa fii activ, cuminte, respectuos, si sa ajuti ceva playeri, si sigur vei reusi

weee razvan nu lua la misto baiatul....


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer eu te-am vazut pe server de cateva ori, activitatea nu o ai atat de mare precum ai zis, dar cu siguranta nu esti inactiv ,asta stiu eu sigur. 

De la mine ai un PRO de incurajare !


XRED_project.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...