Jump to content
DauD1vin

Cerere Admin/Helper - DauD1vin

Recommended Posts

  • Nume:Tavi
  • Varsta:15
  • Nume css: DauD1vin
  • STEAM ID:STEAM_0:0:564608716
  • De cand joci css:2 ani
  • Experienta de admin: Am!
  • De ce vrei avest grad:Deoarece nu tot timpul sunt admini pe server!
  • Cum ai aflat de server: De la ZAXXYAX
  • Cat timp petreci pe server: 4-5 ore in timpul saptamani si 5-6+ in weekend/vacanta :)
  • Te intelegi bine cu lumea:Cat de cat!
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  Admini sunt egali cu jucatori, nimeni nu e special !
  • Gradul dorit ( detalii aici ) - Admin/Helper
  • Ore pe gametracker [ click ] -          https://www.gametracker.com/player/%C4%84%CE%B7g%D1%94%E2%84%93%D1%95%C2%B9%20%E2%80%A2%20DauD1vin/public.eliteroyal.org:27015/                                                                               
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? - Da.
  • Skype ID: -DauD1vin
Edited by DauD1vin

GwErq5o.gif  t3VnBD0.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mă părerea mea este că nu merită admin, l-am surprins când înjura un player oare care că la omorât culmea nu a primit nici gag, dar meh, martorul este conee, am dat copy-paste pe fraza unde a înjurat divin şi el a zis a da nu am văzut dar gag tot nu a dat mna..nu sunt singurul care la surprins cu un limbaj indecent, contra admin, pro helper poate şi-o remedia comportamentul


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

divin e corect ca vorbesti urat cand te enervezi? daca da atunci ce poti zice in privinta asta?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, conee said:

Răzvan nu mai fi frustrat, față de tine el merita admin. Tu mereu cauți cearta

PRO

Sunt admin, eşti admin, toți cei ce comentăm suntem admini, nu cred că am căutat ceartă am spus doar adevărul, îmi cer scuze dacă te-a deranjat ce am spus în privința lui.


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Si-a schimbat comportamentul,nu mai injura cand il omoara cineva,nici in general,eu nu l-am mai vazut sa zica ceva,merita si el ca ceilalti!

Fiti rai cu cine nu merita,nu cu cei care merita grad!


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Sacalul said:

Si-a schimbat comportamentul,nu mai injura cand il omoara cineva,nici in general,eu nu l-am mai vazut sa zica ceva,merita si el ca ceilalti!

Fiti rai cu cine nu merita,nu cu cei care merita grad!

Acum 2 zile l-am văzut înjurând, merită helper pentru revizuirea comportamentului, contra pentru admin nu poți lăsa o aşa fire vulcanică să dețină accesul la ban..mulțumesc anticipat


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, RaZvAnNN said:

Acum 2 zile l-am văzut înjurând, merită helper pentru revizuirea comportamentului, contra pentru admin nu poți lăsa o aşa fire vulcanică să dețină accesul la ban..mulțumesc anticipat

Razvan si tu ai avut ,,iesiri,, si eu am avut,aproape toti am avut si totusi am primit sanse,corect,nu?


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Sacalul said:

Razvan si tu ai avut ,,iesiri,, si eu am avut,aproape toti am avut si totusi am primit sanse,corect,nu?

Este total adevărat, nu zic să nu i se acorde o şansă în staff, helper merită pe deplin, doar că la admin nu sunt sigur, îți dai seama că după ce o să aibe admin, neavând puterea de a face nimic atâta timp, când o să aibe admin şibo să-l jignească cineva o să dea ban instantaneu, eu rămân la decizia mea, nu mi-o luați în nume de rău asta a fost părerea mea


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...