Jump to content
Sign in to follow this  
Kawse iNQ <3

[Portofoliu] - Williams

Recommended Posts

Nick:Williams
Câte lucrări deții:abia incep si vreau sa  vad daca sunt apreciate pana cand detin 5 - 6

Sunt creațile tale propii?:Da
Lucrări speciale - (Maxim 2) - Aici iți postezi 2 lucrări preferate.

Imagine Stock:http://imgur.com/a/ujms0

Imagine PSD:http://imgur.com/a/xYO4I

Link Portofoliu:

Alte Precizări:Nu ma folosesc de PhotoShop , ma folosesc de PhotoScape


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

PSD e pentru photoshop cand arati ca tu ai facut lucrarea.. Si mai ales, trebuie sa pui si tu ceva Soft Light dastea ca , cred ca exista in PhotoScape, in rest la text e bunicel.


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici redimensionare, nimic.

Frate, ceea ce faci tu e bataie de joc.

Cauta niste stock-uri mai bune, gasesti pe tumblr, cauta naibii photoshop cs6, uite-te pe yt sa vezi cat de cat cum sa incepi sa faci un avatar, sa faci un text decent, si apoi mai vorbim.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Am zis sa mai pui si tu un soft light ceva ca nu ti-am dat ps degeaba. cum a zis Akim e bataie de joc. Nu o lua in parere de rau


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca le faci pentru tine ce?

Atunci nu le mai posta aici.Ia ps si stai cateva ore pe youtube sa te uiti la tutoriale si dupa fiecare incearca sa repeti ce ai vazut.Degeaba faci tu multe daca sunt in bataie de joc,pentru o poza de aia cum faci tu iti trebuie 30 de sec.Sper sa tii cont de ce ti-am spus.


kci7ly.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite-te la tutoriale in ps ca ce faci tu e bataie de joc cum ai zis si ceilalti..


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...